Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Miłe rozmowy nocą i nie tylko nocą

3306
#Anonim3306 nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 15:58
sadwaters napisał(a):
regeneration napisał(a):
falco napisał(a): jednak nie wszystko...
wymienić coś ?...proszę bardzo -jedna z podstaw

zaufanie


Zasada jest prosta - ufaj tylko sobie :) nikomu innemu


Cynicznie prawdziwe.
Ja jednak głupio uważam, że ludziom (nie wszystkim oczywiście) można i warto ufać.


sad :) TAK ale z REZERWĄ :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 16:24
ja kiedyś zawiodłem czyjeś zaufanie...
odbudowa tego długo trwała ...bardzo długo

dzięki temu ,wiem co piszę jednocześnie wiedząc że zaufanie i szczerość to fundament na którym jeśli istnieje ,warto coś budować
:)
nawet jeśli buduje się od zera ale to z kolei wymaga cierpliwości i zrozumienia ;)

a teraz sobie poczytam :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 17:30
sadwaters napisał(a):
~! napisał(a): No i co z tego? Jaki sens ma ten temat?
e

Dla Nas ma.
I mam nadzieje, że będzie się rozwijał :)
Precz z hejterami ;)


...alleluja...:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
30 grudnia 2015r. o 18:17
~DP napisał(a): Ten wcale nie był taki zły


Jak dla kogo...tylu ludzi mi bliskich umarło w tym roku. Tylu zachorowało. Tyle tragedii na raz. Marzę tylko aby dożyć do końca tego roku i oby przyszły był lepszy bo kolejnego dożyć już nie będę miała siły.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 19:00
~za,,na napisał(a):
~DP napisał(a): Dziewczyny idę na basen, nie mogę Go mieć to chociaż pooglądam[/c To też coś warte

a na który basen ?bo są cztery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 19:11
~ napisał(a):
~za,,na napisał(a):
~DP napisał(a): Dziewczyny idę na basen, nie mogę Go mieć to chociaż pooglądam[/c To też coś warte

aNZ na który basen ?bo są cztery.

Na ten najcieplejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 19:16
~ napisał(a):
~za,,na napisał(a):
~DP napisał(a): Dziewczyny idę na basen, nie mogę Go mieć to chociaż pooglądam[/c To też coś warte

a na który basen ?bo są cztery.
Rozstałam się z kimś z kim miałam być do końca, bo mnie zdradził, a u córki wyszło że jej serce się popsuło, cieszę się że jestem zdrowa i mam siłę by iść do przodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DP niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 19:18
TO OSTATNIE BYŁO DO MIŚKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.