Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Miłe rozmowy nocą i nie tylko nocą

14448
#sadwaters nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 19:38
DP - BRAWO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 19:47
sadwaters napisał(a): DP - BRAWO!

Nie czuję się dumna, przeciwnie, jest mi smutno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2015r. o 19:55
misiekELF napisał(a):
~DP napisał(a): Ten wcale nie był taki zły


Jak dla kogo...tylu ludzi mi bliskich umarło w tym roku. Tylu zachorowało. Tyle tragedii na raz. Marzę tylko aby dożyć do końca tego roku i oby p"rzyszły był lepszy bo kolejnego dożyć już nie będę miała siły.



To...nie tylko My czekamy na "cud" ...moi bliscy też wszyscy umarli,wszyscy;(.... i...jeszcze wierzę w ludzi...jeszcze...po mimo wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 19:57
skoro miłe rozmowy to w tym temacie będe miły :)

z własnego doświadczenia wiem ze raz stracone zaufanie nie wraca , to tak jak dziewictwo :) próbujesz i próbujesz ale wiesz ze polegniesz :) czyli trzeba uważać co sie robi bo można dużo stracić na lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2015r. o 20:03
hmmm...punkt widzenia zależy od.....niech każdy sam sobie odpowie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 20:07
~ napisał(a):
sadwaters napisał(a): DP - BRAWO!

Nie czuję się dumna, przeciwnie, jest mi smutno


Powinnaś być z siebie dumna.
Dałaś radę, dajesz ją cały czas i będziesz dawać.
Bolesne doświadczenia, ale spójrz na to z innej strony.
Jesteś całkowicie pewna, że nie dało Ci to ABSOLUTNIE niczego dobrego?
Owszem zdrada rzecz paskudna, fakt. Może dzięki temu, dostałaś szansę, by za jakiś czas (bliżej nieokreślony) zbudować relację z kimś, kto będzie na to zasługiwał?
Do choroby dziecka się nie odniosę, myślę, że paradoksalnie dzięki temu jesteś jeszcze lepszą mamą ;)


Dopisane 30.12.2015r. o godz. 20:07:

CNC napisał(a): skoro miłe rozmowy to w tym temacie będe miły :)

z własnego doświadczenia wiem ze raz stracone zaufanie nie wraca , to tak jak dziewictwo :) próbujesz i próbujesz ale wiesz ze polegniesz :) czyli trzeba uważać co sie robi bo można dużo stracić na lata


Najpierw trzeba się napracować, żeby w ogóle to zaufanie zdobyć..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,,,,,na niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 20:10
sadwaters napisał(a):
~ napisał(a):
sadwaters napisał(a): DP - BRAWO!

Nie czuję się dumna, przeciwnie, jest mi smutno


Powinnaś być z siebie dumna.
Dałaś radę, dajesz ją cały czas i będziesz dawać.
Bolesne doświadczenia, ale spójrz na to z innej strony.
Jesteś całkowicie pewna, że nie dało Ci to ABSOLUTNIE niczego dobrego?
Owszem zdrada rzecz paskudna, fakt. Może dzięki temu, dostałaś szansę, by za jakiś czas (bliżej nieokreślony) zbudować relację z kimś, kto będzie na to zasługiwał?
Do choroby dziecka się nie odniosę, myślę, że paradoksalnie dzięki temu jesteś jeszcze lepszą mamą ;)Dopisane 30.12.2015r. o godz. 20:07:
CNC napisał(a): skoro miłe rozmowy to w tym temacie będe miły :)

z własnego doświadczenia wiem ze raz stracone zaufanie nie wraca , to tak jak dziewictwo :) próbujesz i próbujesz ale wiesz ze polegniesz :) czyli trzeba uważać co sie robi bo można dużo stracić na lata


Najpierw trzeba się napracować, żeby w ogóle to zaufanie zdobyć..
O tak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DP niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 20:15
Kpina, ironia, sarkazm mogę dalej wyliczać, ale po co? większość nie zna genezy tych słów-towarzyszą nam w życiu i stają się jego elementem. Czy musimy się na to godzić, jeżeli tego nie akceptujemy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.