Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Miłe rozmowy nocą i nie tylko nocą

7612
bax
30 grudnia 2015r. o 20:24
rodzina,znajomi..bliscy...nie ma nic i nikogo...wszystko już umarło ...zero wsparcia,bo człowiek ma pewną "blokadę" i ważne są osobytzw.:- " ważne" - One mogą na mnie liczyc' :) ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 20:30
bax napisał(a): rodzina,znajomi..bliscy...nie ma nic i nikogo...wszystko już umarło ...zero wsparcia,bo człowiek ma pewną "blokadę" i ważne są osobytzw.:- " ważne" - One mogą na mnie liczyc' :) ...

BAX Jeżeli już szczytowałeś, to odpuść, po za tym smarki wiszszą ci z nosa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2015r. o 20:37
Baaa...a mamusi cycusia ssiesz ? ...


Dopisane 30.12.2015r. o godz. 20:37:

~ napisał(a):

BAX Jeżeli już szczytowałeś, to odpuść, po za tym smarki wiszszą ci z nosa

Nie pij już tyle :) ...jeśli masz coś do mnie ,to pisz prywatnie,lub podpisz się tchórzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 20:40
mała ciekawostka ... wczoraj widziałem oczywiście za darmo :) nowe gwiezdne wojny i powiek krótko nie dociągnąłem do połowy taka tandeta :) a tyle szumu i 200milionów na propagandę w tv , za to polecam filmy nawet ten najnowszy Quentin Tarantino. to tyle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 20:40
bax napisał(a): Baaa...a mamusi cycusia ssiesz ? ...Dopisane 30.12.2015r. o godz. 20:37:
~ napisał(a):

BAX Jeżeli już szczytowałeś, to odpuść, po za tym smarki wiszszą ci z nosa

To ty masz smarki pod nosem, zapytaj siebie
Nie pij już tyle :) ...jeśli masz coś do mnie ,to pisz prywatnie,lub podpisz się tchórzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2015r. o 20:43
Czy z czytających zna to IP ? ---
~ Opublikowane: 7 min. temu - IP: 78.10.246.********


To proszę ,napiszcie mi na priv.,...bo moderatorzy moderują tylko i wyłącznie swoje wypowiedzi :) ...i ...też bolec,nauci nie mają odwagi podpisac' się :> :) ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 20:43
~ napisał(a):
bax napisał(a): Baaa...a mamusi cycusia ssiesz ? ...Dopisane 30.12.2015r. o godz. 20:37:
~ napisał(a):

BAX Jeżeli już szczytowałeś, to odpuść, po za tym smarki wiszszą ci z nosa

To ty masz smarki pod nosem, zapytaj siebie
Nie pij już tyle :) ...jeśli masz coś do mnie ,to pisz prywatnie,lub podpisz się tchórzu :)
[/c
Teraz mnie rozbawiłeś
to się nazywa potyczka na słowa głuptasie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2015r. o 20:53
Aaaa jednak... :) ...
IP: 78.10.246.********

Miało byc' milo,ale zawsze znajdzie się ktoś,kto to zepsuje :) ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.