Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alfa Romeo

14462
#kofom nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 15:23
Wszystkich miłośników samochodów zapraszamy, aby dołączyli do grona http://www.forum.alfaholicy.orgAlfa Romeo Klub Mnóstwo przydatnych informacji, zloty. Dowiesz się tutaj także jak naprawić lub uruchomić uszkodzony samochód. Wspólnie można uzyskać więcej informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 16:36
jak forum o Alfie to można tam GŁÓWNIE przeczytać o naprawach i jak uruchomić nowy samochód :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:40
Ja dodam od siebie, że jakby ktoś potrzebował pomocy w diagnostyce Alfy to polecam sie. Przy okazji mam możliwość aktualizacji map w silnikach JTD.

156 2.4jtd 150KM od ręki
159 1.9jtdm 150KM od ręki
(w razie potrzeby EGR off, a przy 159 klapki i DPF OFF)


Reszta będzie wymagała kilku dni na zgranie logów i obróbkę map.

POZDRAWIAM :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 23:43
nie byłem zalogowany:) w razie czego z diagnostyką piszcie do mnie PW:)


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 23:43:

nie byłem zalogowany:) w razie czego z diagnostyką piszcie do mnie PW:)


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 23:43:

nie byłem zalogowany:) w razie czego z diagnostyką piszcie do mnie PW:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 8:24
~arek napisał(a): jak forum o Alfie to można tam GŁÓWNIE przeczytać o naprawach i jak uruchomić nowy samochód :)


jesteś tak głupi że aż szkoda cie komentować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 8:26
na fejsie jest dolnośląska grupa zapraszamy miłosników
https://www.facebook.com/groups/105596206480828/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5761
PotworJaworny
4 stycznia 2016r. o 11:18
~arek napisał(a): jak forum o Alfie to można tam GŁÓWNIE przeczytać o naprawach i jak uruchomić nowy samochód :)

Rozumie, że wiesz to z autopsji.Pochwal się jaka Alfę jeździsz (jeździłeś)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 11:59
Kumpel ma dziewięcioletnią Alfę 159 2,4JTD. Muszę przyznać, że jest to przyjemne i komfortowe autko. Ale niestety ja w tym samochodzie widzę więcej minusów, aniżeli plusów. Moje dwudziestoletnie E36 nie wymaga tyle uwagi i napraw co jego Alfa. Psują się naprawdę absurdalne rzeczy: nie może otworzyć maski, bo coś się zapiekło, jakiś plastik pękł i ręczny nie działa, kratki nawiewów pękają. O wyglądzie plastików we wnętrzu nie będę się wypowiadał, wyglądają naprawdę fatalnie (szczególnie te na lewarku i kierownicy)... Szkoda, że włosi skopali tak fajne auto. Jak ktoś ma czas i chęci do takiego grzebania i dziubania w tych pierdółkach to dla niego taki samochód jak znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza