Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czym grozi jazda autem pokrytym śniegiem i z oszronionymi szybami?
~Anonim niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 21:24
Racja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 21:29
Co to za mandat od 20 do 500zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
14 stycznia 2016r. o 21:53
Aby włączyć dmuchawę na przednią szybę lub ogrzewanie tylnej samochód musi być odpalony i w takim stanie pochodzić chwilkę. Stanie z uruchomionym silnikiem jest wg prawa zabronione. A czy służy to odśnieżaniu/ pozbyciu się lodu z auta zależy od uznania policjanta - tak gdzieś wyczytałem. Jak więc postępować?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
14 stycznia 2016r. o 22:05
bylu napisał(a): Aby włączyć dmuchawę na przednią szybę lub ogrzewanie tylnej samochód musi być odpalony i w takim stanie pochodzić chwilkę. Stanie z uruchomionym silnikiem jest wg prawa zabronione. A czy służy to odśnieżaniu/ pozbyciu się lodu z auta zależy od uznania policjanta - tak gdzieś wyczytałem. Jak więc postępować?


Bardzo istotną kwestie poruszyłeś, uważam że w okresie zimowym policja powinna przymykać oko na kogoś kto na parkingu najpierw uruchamia auto , a gdy ono sobie chodzi to zajmuje sie odśnieżaniem i doprowadzeniem szyb do porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widmo niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 22:11
Przy dużym mrozie auto zapalone na postoju nie zagrzeje się szybko, nie pisząc już o dieslach.

Po za tym praca na zimnym, na postoju jest szkodliwa (im dłuższa praca podzespołów na zimnym silniku tym gorzej dal kondycji jego części) dla silnika.

Motor uzyska szybciej swoją odpowiednia temperaturę podczas jazdy , jednak przy pierwszych minutach jazdy z małym obciążeniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widmo niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 22:11
Przy dużym mrozie auto zapalone na postoju nie zagrzeje się szybko, nie pisząc już o dieslach.

Po za tym praca na zimnym, na postoju jest szkodliwa (im dłuższa praca podzespołów na zimnym silniku tym gorzej dal kondycji jego części) dla silnika.

Motor uzyska szybciej swoją odpowiednia temperaturę podczas jazdy , jednak przy pierwszych minutach jazdy z małym obciążeniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pl niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 6:02
CZym grodzi jazda na oblodzonych drogach w naszym powiecie? Tak jest od kilku dni rano, jak jadę do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ina niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 8:36
Mi na szybę spadła ogromna tafla lodu z dachu poprzedzającego tira :/ zjechałam na przeciwległy pas ruchu . Tir odjechał . Niestety nie zapamiętałam numeru tablic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego