Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ukraińcy w Boleslawieckich firmach

~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 21:04
W końcu jedliście te jabłka na złość Putinowi...
Dobrze wam tak.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zzz niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 22:39
DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW uKRAINY i uKRAINCÓW POLECAM KSIĄZKĘ"Nienawiść" Stanisława Srokowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 23:52
Do zwykłych Ukraińców nic nie mam, wQrwiają mnie banderowcy, fanatycy ukraińscy, jest ich mnóstwo między nami, to nasi obywatele, narodowości ukraińskiej, którzy nie za bardzo integrują się z Polakami. W naszej gminie można to zauważyć bardzo dobrze, bo wcale się z tym nie kryją, wręcz przeciwnie.

Natomiast ci którzy teraz przyjeżdżają,to biedni i zastraszeni ludzie i należy im pomóc. Byłem na Ukrainie w wielu miejscach i oni nas traktują różnie, od nienawiści do zwykłego ludzkiego szacunku.
Myślę, że są większymi patriotami od wielu Polaków, ale to lata historii tj. jej przekłamywania, zatajania faktów, na które pozwalały nasze rządy przez dziesięciolecia.
Przełamać te stereotypy, będzie bardzo ciężko, zwłaszcza, że nasz rząd od nich tego nie wymaga a oni na pewno się nie upokorzą przed nami i naszymi obywatelami i nie zamierzają się przyznać do zbrodni, które zostały popełnione przez Ukraińców na naszych polskich obywatelach.
I tak banderyzm uchodzi im płazem.

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 0:11
W PIS du z banderowcami!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 5:07
ela napisał(a):
~bolo napisał(a): Najlepiej zatrudnic ukrainca za pół stawki jak polaka
Za pół stawki chyba nie, bo jak by płacili za kwaterę i co by jedli.
barszcz ukrainski by jedli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podobno niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 9:33
~bolo napisał(a): Najlepiej zatrudnic ukrainca za pół stawki jak polaka


Slyszalem ze w Baderze zarabiaja po 1800 zl, a mieszkanie maja oplacone w jakims pensjonacie. Wiec nie sa traktowani jako tania sila robocza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 9:42
~T napisał(a): Co sądzicie o zatrudnianiu Ukraińców w Boleslawieckich firmach są już w Baderze Srg-ma zamiar zatrudnić 28 Ukraińców i Ceramka 40-tu co otym myślicie
u mnie w firmie jest 15 polaków i 35 ukraińców i jest straszny gnój szef nie daje podwyżek bo ta chołota robi za mniej i morda w kubeł,to taka prawda o waszych przyjaciołach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2016r. o 10:14
w kilku słowach napisałeś całą prawdę ...
ale ciekawi mnie na jakich zasadach pracują
umowa o pracę?...o dzieło?

tu jest pole do poPISU dla urzędasów a nie ściganie jakiegoś tam pracownika bo albo nie założył kasku albo to buty nieodpowiednie :D
tu należy wysłać ''skarbówkę'' a nie ścigać pracodawcę bo gdzieś mu sie zapodziała faktura na ''5 zł'' :D

jesteś o ile się nie mylę kierowcą :)
jezdziłeś już na oponach z których ''zbrojenie '' wychodziło na zewnątrz?...ja owszem :D
jezdziłeś w firmie gdzie dla szefostwa każda minuta była cenna?
na tyle cenna że chcieli pokrywać mandaty za ''prędkość''?(zapominali o punktach ;) )...zapominali że nie sam jestem na drodze...

oto ''polska'' właśnie :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza