Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ukraińcy w Boleslawieckich firmach

~klucz-nick niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 10:29
falco napisał(a): w kilku słowach napisałeś całą prawdę ...
ale ciekawi mnie na jakich zasadach pracują
umowa o pracę?...o dzieło?

tu jest pole do poPISU dla urzędasów a nie ściganie jakiegoś tam pracownika bo albo nie założył kasku albo to buty nieodpowiednie :D
tu należy wysłać ''skarbówkę'' a nie ścigać pracodawcę bo gdzieś mu sie zapodziała faktura na ''5 zł'' :D

jesteś o ile się nie mylę kierowcą :)
jezdziłeś już na oponach z których ''zbrojenie '' wychodziło na zewnątrz?...ja owszem :D
jezdziłeś w firmie gdzie dla szefostwa każda minuta była cenna?
na tyle cenna że chcieli pokrywać mandaty za ''prędkość''?(zapominali o punktach ;) )...zapominali że nie sam jestem na drodze...

oto ''polska'' właśnie :>
tak masz rację,////oni(czyt;ukraińcy bandyci naszego rynku pracy)mają zakaz pracy w uni, zatrudniani w PL mogą latać po uni,mają umowy na czas określony na czas wizy, mają polskie badania na kierowców ,na 100% ich 90% to głąby ...e i p-o-j-e-b-y,jeden z łopatą na parkingu biegał za sarną chciał ją upolować i zjeść ;( tragedia zamordują nam rynek pracy za rok polak pracy w PL nie znajdzie tak zrobiło PO,ale myślę że PiS ich pogoni do siebie niech ziłami jeżdzą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2016r. o 10:37
ktokolwiek zrobi z tym porządek ,będę go chwalił ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polak bez roboty=nieudacznik niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 19:07
znam kilku pracodawców , którzy 80% zatrudnionych mają "obcokrajowców" , wynika to tylko z tego iż nie ma chętnych do pracy , jednego znam co chińczyków sprowadził.... , ale ukraińcy za darmo też robić nie będą 12zł minimum , a i jak roboty nie ma dłużej niż dwa dni to pakują manatki i do widzenia do innego pracodawcy lecą , znam ten temat....
tak jest tylko dlatego iż Polacy chcieli by min. 3000zł zarobić , i się nie narobić , jak nawet jest robota za 2500zł a trzeba robić non stop , a do tego jeszcze jakieś nadgodziny zostać , to piertolą ! Polak który chce zarobić i nie boji się roboty 3000zł w PL z palcem w pupie zarobi , tylko chęci do pracy i mówię co widzę niestety...
ale większość bezrobotnych niestety szuka roboty lżejszej od spania i to 3 razy w tygodniu na 12 do 15....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 20:16
~Polak bez roboty=nieudacznik napisał(a): tak jest tylko dlatego iż Polacy chcieli by min. 3000zł zarobić , i się nie narobić , jak nawet jest robota za 2500zł a trzeba robić non stop , a do tego jeszcze jakieś nadgodziny zostać , to piertolą ! Polak który chce zarobić i nie boji się roboty 3000zł w PL z palcem w pupie zarobi , tylko chęci do pracy i mówię co widzę niestety...
ale większość bezrobotnych niestety szuka roboty lżejszej od spania i to 3 razy w tygodniu na 12 do 15....

Ktoś ci płaci za opowiadanie takich bzdur? Ludzie po studiach pracują fizycznie ponad siły za mniej niż 2000zł. Poza tym nie każdy jest mężczyzną i osiłkiem. Mnie nie dziwi, że osoba chora chce podjąć lżejszą pracę na pół etatu i napewno nie spodziewa się dużych zarobków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 20:33
pracuje za 4zlote brutto nawet po 24 h nie wiem z jakiej gruszki sie zerwales i skad masz te dane ale obrazasz ludzi ciezko pracujacych twierdzenie ze nikt nie pojdzie pracowac za mniej niz 2tys jest nie na miejscu a jesli ukraincy chca pracować i robia to nalezycie jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 stycznia 2016r. o 20:37
W firmie (informatycznej) na 70 zatrudnionych jest 15 Ukraincow i 5 Hindusow. Wymagania placowe maja bardzo wysokie. Oplaca sie placic tyle. Wysokiej klasy polscy specjalsici, niestety, pracuja poza Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 stycznia 2016r. o 21:06
czyli jest różnica pomiędzy 3000euro a 3000 zł :D

a przecież i tu i tu jest te 3000 :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2016r. o 21:07
już pracujemy u niemca ,lub hindusa i to u nas w kraju ,ale zarobki ? no właśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza