Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężarówka wjechała w nasyp
~yaco997 niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 10:53
Ciekawe po co ona tam jechał jak nie zmieściłby się pod tunele. Widać, że alkohol i używki dają wielką wyobraźnię. Dobrze że nie pojechał pod tunel. Jeszcze by pociąg wykoleił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 11:45
~yaco997 napisał(a): Ciekawe po co ona tam jechał jak nie zmieściłby się pod tunele. Widać, że alkohol i używki dają wielką wyobraźnię. Dobrze że nie pojechał pod tunel. Jeszcze by pociąg wykoleił.
kolego po torze jazdy widać,że chciał skręcić na cpn po flaszkę,ale zobaczył tunel ze złotym pociągiem,a tam zonk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca zawodowy niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 11:45
jestem kierowca zawodowym i szlak mnie trafia z takimi opiniami ze wszyscy kierowcy to pijaki i cwaniaki. Pije jak każdy okazjonalnie i cwaniakeim nie jestem robie co do mnie należy. W tej sytuacji jest toewidentny przykład głupoty i bezmyślności ale zadajcie sobie jedno pytanie wylewając pomyje na każdego kierowcę czy wśród kierowców samochodów osobowych nie brakuje ...i i ludzi którzy mózg zostawili w domu .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 11:48
~kierowca zawodowy napisał(a): jestem kierowca zawodowym i szlak mnie trafia z takimi opiniami ze wszyscy kierowcy to pijaki i cwaniaki. Pije jak każdy okazjonalnie i cwaniakeim nie jestem robie co do mnie należy. W tej sytuacji jest toewidentny przykład głupoty i bezmyślności ale zadajcie sobie jedno pytanie wylewając pomyje na każdego kierowcę czy wśród kierowców samochodów osobowych nie brakuje ...i i ludzi którzy mózg zostawili w domu .
a czy ty nie jesteś i także kierowcą osobowym.czy do biedronki podjeżdżasz całym zestawem z rodziną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 12:02
rondo tam wybudować i po problemach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 12:18
AHA CZYLI WYSIADAJAC Z CIEŻARÓWKI I WSIADAJAC DO OSOBÓWKI MOZG ZOSTAL W KABINIE . CIEKAWY TOK ROZUMOWANIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 12:29
Blackjack napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
Blackjack napisał(a): Co tu patrzeć, głupek pijany był i tyle....
a ty kto ty Qrwa jesteś ?sam jesteś głupek :P

Co broni się kolegi po fachu? Nie ważne że naj.....
Kierowca zawodowy to jednak stan umysłu ....
nie bronię go,bo pijany za sterem to zabójca,ale wQrwia mnie tylko że jak tir to zaraz głupek i na tory,a ilu na krec a-ny-ch jeżdzi na B 1000 jednego dnia??i kto tu jest głupek.twój stan umysłu zatrzymał się na Beeeeeeeee,tak robią barany :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 stycznia 2016r. o 12:38
~kierowca zawodowy napisał(a): ... ale zadajcie sobie jedno pytanie wylewając pomyje na każdego kierowcę

Od lat jestem tego samego zdania. Nie wrzucać wszystkich do "jednego wora"
Jeśli jest temat dotyczący konkretnego wydarzenia, to należy rozmawiać o tym wydarzeniu, a nie rzucać kalumnie na wszystkich w danym zawodzie.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza