Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężarówka wjechała w nasyp
~xyz niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:06
~ napisał(a): Pijany był stali w łące na cpn wypili 2 poszło spać a on pojechał . Daleko nie zajechał . Nie zazdroszcze konsekwencji.


Skoro widziałeś, że pił lub może być pod wpływem, to dlaczego nie zareagowałeś?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:13
Blackjack napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
Blackjack napisał(a): Klucznick czytając twoje wypowiedzi nasuwa mi się pytanie.... czy ty podpłaciłeś, aby przejść badania? :D
odpowiedz na zadane ci pytanie,posiadasz prawo jazdy ?? tak cz nie??jeżeli tak to jaka kategoria i ile razy podchodziłeś do egzaminu??tylko prawdę napisz :P nasunąć to sobie możesz prezerwatywe,odpowiedz :P

Nie mam, codziennie przylatuje po mnie kulczyk helikopterem i podrzuca mnie 100kilometrów do pracy baranie. :D
już kilka razy nazwałeś mnie głupkiem ,baranem ,ciągle mnie wyzywasz,sądząc po twoich nędznych wypowiedziach to nie masz nawet karty rowerowej,a IQ sięga 20 ,a więc baranie p Kulczyk nie żyje,kończę z tobą tą nie dorzeczną rozmowę bo jeszcze jakiś styk ci -p-i-e-r-d-o-l-n-i-e ,kategorie prawa jazdy A,B,B+C,C,C+E,D,D+E,to moje, :P [......]

Zmoderowano 17.01.2016 godz.16:29 - powód: włącz abs (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ne niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:23
Nie słyszałem o kategorii b+c. Chyba chodziło o b+e. Ale także i mnie denerwuje wrzucanie wszystkich do jednego worka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 16:26
~klucz-nick napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
Blackjack napisał(a): Klucznick czytając twoje wypowiedzi nasuwa mi się pytanie.... czy ty podpłaciłeś, aby przejść badania? :D
odpowiedz na zadane ci pytanie,posiadasz prawo jazdy ?? tak cz nie??jeżeli tak to jaka kategoria i ile razy podchodziłeś do egzaminu??tylko prawdę napisz :P nasunąć to sobie możesz prezerwatywe,odpowiedz :P

Nie mam, codziennie przylatuje po mnie kulczyk helikopterem i podrzuca mnie 100kilometrów do pracy baranie. :D
już kilka razy nazwałeś mnie głupkiem ,baranem ,ciągle mnie wyzywasz,sądząc po twoich nędznych wypowiedziach to nie masz nawet karty rowerowej,a IQ sięga 20 ,a więc baranie p Kulczyk nie żyje,kończę z tobą tą nie dorzeczną rozmowę bo jeszcze jakiś styk ci -p-i-e-r-d-o-l-n-i-e ,kategorie prawa jazdy A,B,B+C,C,C+E,D,D+E,to moje, :P[....]

Co z tego, że masz takie kategorie jak dane ci tylko świnie po europie wozić, cenniejszego ładunku nie dostaniesz, na przymusowym stopie biegasz od budy do budy i fajki żebrzesz.
Znajomym się chwalisz ile to nie zarabiasz, prawda jest taka, że z każdej roboty cię wyrzucali, taki z ciebie kierowca.

Zmoderowano 17.01.2016 godz.16:30 - powód: (moderator)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiesz kto niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 16:42
dla twojej informacji bydlaku dostaniesz w Kocham Bolec.Info jak cię spotkam za to że mnie wyzywasz ,a spotkam,a żeby wozić trzode chlewną trzeba mieć specjalne kwalifikacje ja takich nie posiadam,mam tylko ADR+cysterny,bydlaku zwśioczony,teraz to przegiołeś :P mam cię na muszce. :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 16:49
~wiesz kto napisał(a): dla twojej informacji bydlaku dostaniesz w Kocham Bolec.Info jak cię spotkam za to że mnie wyzywasz ,a spotkam,a żeby wozić trzode chlewną trzeba mieć specjalne kwalifikacje ja takich nie posiadam,mam tylko ADR+cysterny,bydlaku zwśioczony,teraz to przegiołeś :P mam cię na muszce. :P

Ty mi możesz :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 18:40
Blackjack napisał(a): Klucznick czytając twoje wypowiedzi nasuwa mi się pytanie.... czy ty podpłaciłeś, aby przejść badania? :D

te wszystkie badania to jedna wielka lipa.
chodzi tylko o to aby co kilka lat ściągnąć kase od kierowców i aby ci pseudo psycholodzy mieli prace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 19:21
Zorietowal się ze nie zmieści się pod wiadukt i po hamulcach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.