Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Edukacja domowa

8442
#pim nieaktywny
23 stycznia 2016r. o 19:32
Szukam kontaktu z rodzicami dzieci, którzy zdecydowali się na edukację domową i rodziców zainteresowanych taką formą nauki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 9:24
Te dzieci to juz calkiem pod kloszem chowane a potem placz ze obycia w swiecie nie maja i nie potrafia sie odnalezc. Pojdzie gdzies kiedys w grupie posiedziec to sie wlasnego cienia taki dzieciak bedzie bal. Zamknijcie w domu najlepiej i nie wypuszczajcie do ludzi. Boszeee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2016r. o 9:39
nie zgodzę się z powyższą wypowiedzią. dzieci są różne dla jednych edukacja domowa będzie dobrym rozwiązaniem, są tego plusy. Teraz w szkołach dzieją się cuda, sama w przyszłości rozważę taką formę, dzieci mam jeszcze małe. NIE wiem czy w Bolesławcu znajdę jakąś szkołę chętną do współpracy, a zwłaszcza że mieszkamy na wsi. Jeśli ktoś jest któraś mama albo tata jest zagłębiona w temat chętnie poczytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8442
#pim nieaktywny
25 stycznia 2016r. o 16:58
Właśnie zależało mi na wypowiedziach osób, które już znają mocne i słabe strony takiej formy edukacji z doświadczenia, ale chyba nie ma ich w Bolesławcu :/



Dopisane 25.01.2016r. o godz. 16:57:

Właśnie zależało mi na wypowiedziach osób, które już znają mocne i słabe strony takiej formy edukacji z doświadczenia, ale chyba nie ma ich w Bolesławcu :/



Dopisane 25.01.2016r. o godz. 16:58:

Właśnie zależało mi na wypowiedziach osób, które już znają mocne i słabe strony takiej formy edukacji z doświadczenia, ale chyba nie ma ich w Bolesławcu :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
25 stycznia 2016r. o 20:45
Szczerze polecam edukację domową.
Najważniejsze, że to rodzic ma wpływ na to, czego uczy swoje dziecko. Oczywiście idzie z programem nauczania narzuconym przez państwo, ale bez dodatków LGBT, Gender i innych zboczeńców.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basia niezalogowany
13 lutego 2016r. o 23:23
Mam sporo znajomych uczących dzieci w domu, niestety z innych części kraju. Sama ciągle się zastanawiam nad ED. Niestety obawiam się że jestem nie dość zorganizowana i systematyczna. Co do negatywnych komentarzy to się kompletnie nie przejmuj. Najczęściej wymądrzają się Ci, którzy nie mają żadnego doświadczenia w tej materii. Znam sporo dzieci nauczanych domowo i muszę przyznać że jestem pełna podziwu dla nich i ich rodziców. Dzieci są niesamowicie zdolne, kreatywne i towarzyskie. Prawdą chyba faktycznie jest twierdzenie, że szkoła zabija kreatywność i pewność siebie. Poszukaj grup ED na fejsie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
14 lutego 2016r. o 0:03
pim napisał(a): Szukam kontaktu z rodzicami dzieci, którzy zdecydowali się na edukację domową i rodziców zainteresowanych taką formą nauki.


Przejdź się do Wydziału Oświaty w Swoim rejonie,tam uzyskasz pełne informacje :) Przedstawisz swoje obawy itd.,Polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 11:04
SAMA JESTEM CIEKAWA czy u nas w Bolesławcu są rodziny gdzie dzieci uczą się w edukacji domowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.