Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dom Opieki

~~uhl niezalogowany
13 grudnia 2016r. o 15:45
Należało by pomyśleć czy te opinie nie jeden osoby maja chociaż odrobinę prawdy i należałoby cos dobrego w tym kierunku zrobić żeby tym starszym ludziom umilić resztę swoich dni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kamuoa niezalogowany
13 grudnia 2016r. o 16:01
Niemiałam w zamiarze oczerniać nikogo tylko wyrazić swoja opinie i poznać oponie innych dobrze ze dyrekcja domu opieki zainteresowana się opinią i mam nadzieję ze przyjrzy sie funkcjonowaniu ośrodka by poprawić jakość usług
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kamula niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 17:47
Chciałbym sedecznie z całego serca przeprosić panią właścicielkę za moje slowa poznałam ja dzis szczerze porozmawiałam dogłębnie obejrzałam dom opieki i muszę przyznać ze pani Lidia jest bardzo pomocną i życzliwą pomogla mi przy cioci rozwiązać problem w domu opieki jest ciepło trzeba to przyznać panie chodzą i sprawdzają co się dzieje na korytarzu teraz z czystym sumieniem poleciłabym ten ośrodek i juz mnie nauczyło żeby nie szukac opinii na forum bo ludzie złośliwie wypisują i podbudzają negatywne opinie ja dzis sie przekonałam ze najlepiej szczerze pójść i porozmawiać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 8:43
~~kamula napisał(a): Chciałbym sedecznie z całego serca przeprosić panią właścicielkę za moje slowa poznałam ja dzis szczerze porozmawiałam dogłębnie obejrzałam dom opieki i muszę przyznać ze pani Lidia jest bardzo pomocną i życzliwą pomogla mi przy cioci rozwiązać problem w domu opieki jest ciepło trzeba to przyznać panie chodzą i sprawdzają co się dzieje na korytarzu teraz z czystym sumieniem poleciłabym ten ośrodek i juz mnie nauczyło żeby nie szukac opinii na forum bo ludzie złośliwie wypisują i podbudzają negatywne opinie ja dzis sie przekonałam ze najlepiej szczerze pójść i porozmawiać!

Co biegunki dostałaś ,jak Cię sądem postraszyli?Było zimno już jest ciepło?Powiem Ci ,że ja bym Ci nie podarowała.Każdemu wydaje się ,że jest anonimowy i może obrażać innych ,wymyślać bzdury i szkalować czyjeś dobre imię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~potrzebująca niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 16:08
ile kosztuje miesięczny pobyt seniora w domu opieki w Tomisławiu jeśli można tak o kosztach na forum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 16:44
Teraz wyrażam swoje odczucia, bo chyba mogę wyrazić swoją opinie z pobytu, musielibyście tam pójść kilka razy i sami ocenić, ale ja mam nadzieję że nigdy nie trafię do takiego domu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 18:40
Cennik w Domu Seniora/miejscowość nie podana/:


POBYT STAŁY:

pokój 3-osobowy 2900zł/miesiąc
pokój 2-osobowy 3300zł/miesiąc
pokój 1-osobowy 3900zł/miesiąc
Przy naszych emeryturach, to jest nie do pomyślenia....

:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarożółte Parzydło niezalogowany
6 września 2019r. o 15:59
DOM U ,,ANI,, Tomisław nie polecam na 100 proc .Szkoda mi tych starych, biednych szczególnie leżących ludzi.Obsługa(Ukraina) pielęgniarka- brak słów.Włascicielka arogancka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza