Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

oszustwo w Biedronce na Chrobrego

~bacha niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 16:45
uwazajcie przy zakupie z aktualnej gazetki "smaki Azji", sprzedaja tam rozkompletowane miseczki do serwowania sosu do sushi i kaza za kazda placic po 8.99 w gazetce tyle kosztuje kpl.2 szt. dobrze ze w pore sie zorientowalam i oddalam. ciekawe ile osob przeplacilo.... panie kasjerki mnie przekonywaly ze nie mam racji...dzisiaj kupilam w Polkowicach kpl. miseczek za 8.99. kpl jak sama nazwa wskazuje to wiecej niz 1 szt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daga niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:22
Kiedys zdazylo sie własnie tam ze mleko dla dzieci bylo dalej przecenione a bylo juz 3 dni po promocji, kasjerka wrecz wyklocała sie, ze to ze obok kasy dalej stoi stojak z mlekiem w promocji to nie prawda.... Ale i tak lepszy hit to nowy miesny obok- uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g (zważyłam w domu bo wydawalo mi sie za malo cos jak na 1kg, tymbardziej ze zawsze tyle kupuje to wiem mniej wiecej ile tego jest) Ale chyba pani chciała sie zemscic bo zapytałam ile wedlina ma miesa w miesie! O takie trudne zadanie bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daga niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:27
Kiedys zdazylo sie własnie tam ze mleko dla dzieci bylo dalej przecenione a bylo juz 3 dni po promocji, kasjerka wrecz wyklocała sie, ze to ze obok kasy dalej stoi stojak z mlekiem w promocji to nie prawda.... Ale i tak lepszy hit to nowy miesny obok- uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g (zważyłam w domu bo wydawalo mi sie za malo cos jak na 1kg, tymbardziej ze zawsze tyle kupuje to wiem mniej wiecej ile tego jest) Ale chyba pani chciała sie zemscic bo zapytałam ile wedlina ma miesa w miesie! O takie trudne zadanie bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:30
~daga napisał(a): Kiedys zdazylo sie własnie tam ze mleko dla dzieci bylo dalej przecenione a bylo juz 3 dni po promocji, kasjerka wrecz wyklocała sie, ze to ze obok kasy dalej stoi stojak z mlekiem w promocji to nie prawda.... Ale i tak lepszy hit to nowy miesny obok- uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g (zważyłam w domu bo wydawalo mi sie za malo cos jak na 1kg, tymbardziej ze zawsze tyle kupuje to wiem mniej wiecej ile tego jest) Ale chyba pani chciała sie zemscic bo zapytałam ile wedlina ma miesa w miesie! O takie trudne zadanie bylo.


Mądry Polak po szkodzie. Trzeba było w sklepie poprosić o zważenie mięsa po zmieleniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:37
~daga napisał(a): uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g


Ty nic nie rozumiesz. To jest deflacja.
Zresztą w przypadku misek do sushi mamy ten sam problem.

Deflację (w Polsce) rozumiemy tak ,że jak jest czegoś mniej to nie warto narzekać bo to mniej jest mocniejsze niż słabe więcej :)

W sklepie dostajemy mniej mięsa i misek a w pracy mniej pieniędzy ale wszystko jest w jak najlepszym porządku bo jest deflacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daga niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:44
Jakbym mala z kim dziecko zostawic to bym tam wrocia z awantura, no ale, zostalo mi tylko omijac szerokim łukiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 21:10
~daga napisał(a): Jakbym mala z kim dziecko zostawic to bym tam wrocia z awantura, no ale, zostalo mi tylko omijac szerokim łukiem!

No ale jak sobie poradzisz bez sushi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 21:13
Sushi z Biedronki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego