Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

oszustwo w Biedronce na Chrobrego

~Ania niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 15:45
Z tym mielonym to trzeba było wrócić, bo każdemu może sie pomylić a nie od razu oczerniac. Na pewno nikt nie zrobił tego celowo!!! Na pewno też zostalabys przeproszona za zaistniałą sytuację i zwrócone zostałyby pieniądze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sprzedawca niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 16:14
Ludzie ale to nie chodzi ile ta Pani w sklepie zarabia :D

Chodzi o to , że takie gazetki przychodzą z centrali , nieraz w tych gazetkach są błędy co jest napisane drobnym drukiem na gazetce, ale weź wytłumacz klientowi , że w gazetce jest błąd nie wszystkiemu jest winien sprzedawca bo oszukuje :D

Proponuję udać się na 1 dzień do takiego marketu do pracy .... Nie myli się ten co nic nie robi... na pewno z mięsem było by wyjaśnione , każdemu się może trafić pomyłka w końcu jesteśmy tylko ludźmi . Nie , że zaraz sprzedawca zabiera sobie do kieszeni. :D

Trochę pokory ze strony klienta. Bo nieraz klient myśli , że jest Bogiem i jak ma zły dzień to wezmę swoje złości wyładuję w sklepie.


Swoją drogą podziwiam tych wszystkich ludzi którzy w dniu promocji latają z marketu do marketu w celu kupienia jakiegoś produktu o 0,10 gr taniej .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 16:17
~Sprzedawca napisał(a): Ludzie ale to nie chodzi ile ta Pani w sklepie zarabia :D

Chodzi o to , że takie gazetki przychodzą z centrali , nieraz w tych gazetkach są błędy co jest napisane drobnym drukiem na gazetce, ale weź wytłumacz klientowi , że w gazetce jest błąd nie wszystkiemu jest winien sprzedawca bo oszukuje :D

Proponuję udać się na 1 dzień do takiego marketu do pracy .... Nie myli się ten co nic nie robi... na pewno z mięsem było by wyjaśnione , każdemu się może trafić pomyłka w końcu jesteśmy tylko ludźmi . Nie , że zaraz sprzedawca zabiera sobie do kieszeni. :D

Trochę pokory ze strony klienta. Bo nieraz klient myśli , że jest Bogiem i jak ma zły dzień to wezmę swoje złości wyładuję w sklepie.


Swoją drogą podziwiam tych wszystkich ludzi którzy w dniu promocji latają z marketu do marketu w celu kupienia jakiegoś produktu o 0,10 gr taniej .



lepiej zagonić stado baranów do zagrody,jak wyjść z tygrysem na spacer. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 16:53
~daga napisał(a): Kiedys zdazylo sie własnie tam ze mleko dla dzieci bylo dalej przecenione a bylo juz 3 dni po promocji, kasjerka wrecz wyklocała sie, ze to ze obok kasy dalej stoi stojak z mlekiem w promocji to nie prawda.... Ale i tak lepszy hit to nowy miesny obok- uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g (zważyłam w domu bo wydawalo mi sie za malo cos jak na 1kg, tymbardziej ze zawsze tyle kupuje to wiem mniej wiecej ile tego jest) Ale chyba pani chciała sie zemscic bo zapytałam ile wedlina ma miesa w miesie! O takie trudne zadanie bylo.


W biedronie mielą mięso ??? Nie spotkałem się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 17:05
~ napisał(a):
~daga napisał(a): Kiedys zdazylo sie własnie tam ze mleko dla dzieci bylo dalej przecenione a bylo juz 3 dni po promocji, kasjerka wrecz wyklocała sie, ze to ze obok kasy dalej stoi stojak z mlekiem w promocji to nie prawda.... Ale i tak lepszy hit to nowy miesny obok- uwaga dzis kupilam 1kg miesa ktore mi pani zmielila, 1kg wazyl 660g (zważyłam w domu bo wydawalo mi sie za malo cos jak na 1kg, tymbardziej ze zawsze tyle kupuje to wiem mniej wiecej ile tego jest) Ale chyba pani chciała sie zemscic bo zapytałam ile wedlina ma miesa w miesie! O takie trudne zadanie bylo.


W biedronie mielą mięso ??? Nie spotkałem się.


Jest napusane,że w mięsnym obok...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3379
P_R_O_B_O_S_H_C_Z
29 stycznia 2016r. o 18:01
~Sprzedawca napisał(a): Trochę pokory ze strony klienta. Bo nieraz klient myśli , że jest Bogiem i jak ma zły dzień to wezmę swoje złości wyładuję w sklepie.

Buractwa nie wytępisz.
Dzisiaj, Kaufland, stoisko z wędlinami. Dziewczyna przerażona, powolna jak cholera, ręce sie trzęsą (widać, że nowa) i jeszcze waga klękła. Stare mohery jakby miały kamień w torebkach, dziewczyna już by nie żyła. Tupały nóżką, jakby na akord zakupy robiły. Żal mi pracowników wszelkiego typu marketów. Codziennie musisz udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
Amen

Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 18:35
No wlasnie. Na wlasnej skorze przekonalam sie co to jest praca w markecie i naprawde tam trzeba miec stalowe nerwy.
Nigdy w zyciu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawel niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 23:30
wracajac do tych miseczek z biedronki to moze najpierw dobrze trzeba przeczytac informacje znajdujaca sie na cenowce i to duzej cenowce zwieszonej obok tych misek a mianowice "miseczki do sosow 8,99 ZA SZTUKE LUB KOMPLET " wiec jesli jest sie takim tepym burakiem to moze lepiej siedziec w domu a nie szukac zadym w sklepach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza