Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilkukrotnie postrzelony pies walczy o życie
14448
#sadwaters nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 17:36
Informacja ze strony schroniska - niestety pies nie żyje...
https://www.facebook.com/schroniskoprzylasek/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
30 stycznia 2016r. o 17:41
Spokojnie.Nie wiadomo co to za obrażenia : z wiatrówki czy z śrut z dubeltówki.W pierwszym przypadku to zwykłe barbarzyństwo które winno być surowo ukarane ,w drugim byc może strzelano do niego bo kłusował na polach czy w lesie.
Ostatnio kilkakrotnie widziałem watahy po kilka psów ganiające po polach,a nawet goniące sarny (tydzień temu za Kruszynem).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 17:44
Taka szkoda tego psiaka ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 17:48
Weźcie się za tych gnoji którzy taki ból mu zadali i za tych wszystkich ludzi którzy mu nie pomogli. Aż się we mnie gotuje jak pomyślę o tych którzy zgotowali psiakowi taki okrutny los.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmm niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 17:48
ramaj napisał(a): Spokojnie.Nie wiadomo co to za obrażenia : z wiatrówki czy z śrut z dubeltówki.W pierwszym przypadku to zwykłe barbarzyństwo które winno być surowo ukarane ,w drugim byc może strzelano do niego bo kłusował na polach czy w lesie.
Ostatnio kilkakrotnie widziałem watahy po kilka psów ganiające po polach,a nawet goniące sarny (tydzień temu za Kruszynem).


nawet gdyby był to pies z watahy ganiającej za sarnami to nie usprawiedliwia bestialskiego strzelania do niego, poza tym to co mysliwym wolno polować na sarny a psom to już nie ?! paranoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
30 stycznia 2016r. o 18:31
sadwaters napisał(a): Informacja ze strony schroniska - niestety pies nie żyje...
https://www.facebook.com/schroniskoprzylasek/
;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
30 stycznia 2016r. o 18:53
~mmm napisał(a):
ramaj napisał(a): Spokojnie.Nie wiadomo co to za obrażenia : z wiatrówki czy z śrut z dubeltówki.W pierwszym przypadku to zwykłe barbarzyństwo które winno być surowo ukarane ,w drugim byc może strzelano do niego bo kłusował na polach czy w lesie.
Ostatnio kilkakrotnie widziałem watahy po kilka psów ganiające po polach,a nawet goniące sarny (tydzień temu za Kruszynem).


nawet gdyby był to pies z watahy ganiającej za sarnami to nie usprawiedliwia bestialskiego strzelania do niego, poza tym to co mysliwym wolno polować na sarny a psom to już nie ?! paranoja

Paranoje to, ty tu uprawiasz ,a dlaczego to nawet nie warto ci tłumaczyć.
Dorosłe sarny na pewno poradzą sobie z psami (uciekną),gorzej z młodą zwierzyną,która jest mordowana przez wałęsające sie psy - strzelać toto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 21:28
Ty ramajkupczymaj a widziales kiedys dzikiego psa,który przyleciał zdychac na gęsto zaludniona wieś???pajac

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza