Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apelują o dotrzymanie obietnic wyborczych
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
3 lutego 2016r. o 22:13
Byłem na tym wiecu i słyszałem co mówiła premier Beata Szydło. -Jak PiS dojdzie do władzy natychmiast zniesie podatek od kopalin-mówiła i pokazywała gotową Ustawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 lutego 2016r. o 22:29
Ja też chcę, żeby mi obniżyli podatek od nieruchomości, bo mam spadek produkcji, przez to siedzenie przy komputerze. :D

Teraz jak PiS rządzi to PO-wcy chcieliby nic nie płacić, to normalne, bo mało do ich kasy wpadnie, che che :D :D

Szanuję Cezarego, ale pisze to co Schetyna mu podpowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 22:31
Jak ja mówił bym przed Sądem nie prawdę to został bym skazany za fałszywe zeznania ,Sądowi władzę nadało Społeczeństwo. Suwerenem Władzy jest Społeczeństwo. To jak traktować kłamstwo wyborcze skierowane do Suwerena czyli Społeczeństwa, które w następstwie tego kłamstwa oddaje władzę osobą ,które kłamały i weszło w posiadanie tej władzy na podstawie wykorzystania zaufania wyborców. W kodeksie karnym jest to mniej więcej tak: kto wprowadzając w błąd inną osobę i doprowadza do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem... . Czy mój głos nie jest moją własnością ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 lutego 2016r. o 22:33
Panie Kazimierzu
nie zawsze pokazywać znaczy dawać.. ;)

a "dawać" nie znaczy zaraz "wszystkim"


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 lutego 2016r. o 22:44
nadzieja jest na przyszły rok, szkoda że wspomniany 'rząd' nie reagował analogicznie do spadku, skoro miedź taniała od wspomnianego 2012 roku



[img=1454535874_pfobbe8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
3 lutego 2016r. o 22:46
Oo! Jak to fajnie ujoł Cezary co było dobre w 2012 to nie musi być dobre w 2016. Tak bo PO nie jest już na szczęscie przy władzy.Trochę pokory Panie marszałku! Ja też byłem 35 lat temu na wiecu i też słyszałem ,że bedzie lepiej i co lepiej jest tak , ale komu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 lutego 2016r. o 22:49
Mądrośc etapu. Nagle podatek wprowadzony przez Tuska jest zły.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~York niezalogowany
3 lutego 2016r. o 23:14
Nie... no to już już jest skandal! Czy PO dalej ma Polaków za idiotów? PO Marszałek, apeluje do PiS o zawieszenie podatku uchwalonego przez PO. Ludzie! co to się wyrabia!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza