Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Warto wspierać młodych
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 19:40
DP napisał(a):

PRZESTAŃ


wszyscy powinni się dowiedzieć że tutaj stosuje się metody wycinania niewygodnych komentujących :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 19:46

Emem adminstrator z 10 fakultetami myśli że jak zablokuje mi IP to i zamknie usta?! c.e.n.z.u.r.a tutaj panuje jak za komuny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 lutego 2016r. o 20:14
rafi napisał(a): I to jest prawda niestety młodych się nie docenia ;)


Nie dość, że się ich nie docenia to nie pozwala się młodym rozwijać ich pasji i zainteresowań, a w szkołach zamiast wyposażonych klas tematycznych, powstają kąciki ''odpoczynku'' z poduchami i ławeczkami, gdzie dzieciaki mogą usiąść na 5 s., biegnąc podczas pięciominutowej przerwy do następnej klasy. Crazy
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
17 lutego 2016r. o 20:19
A potem młody po skończeniu LO czy innej szkoły idzie na studia albo do pracy tylko że nie tutaj a większym mieście :]. Powód ?? Bolesławiec oferuje tylko godne zycie seniorom, a młody ma radzić sobie sam. Sam tego niestety doświadczyłem i wolałem wyemigrować do większego miasta bo łatwiej o pracę i lepsze zarobki ;). A tu zostaje czekać w kolejce w pośredniaku z biletem i nowym terminem wizyty

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 lutego 2016r. o 20:29
teatry, muzea, kina, kluby dyskusyjne dla młodej inteligencji,
czy to jest w B-c? Bo przecież nie tylko dobrze płatnej pracy potrzebują Ci młodzi ludzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:33
rafi napisał(a): A potem młody po skończeniu LO czy innej szkoły idzie na studia albo do pracy tylko że nie tutaj a większym mieście :]. Powód ?? Bolesławiec oferuje tylko godne zycie seniorom, a młody ma radzić sobie sam. Sam tego niestety doświadczyłem i wolałem wyemigrować do większego miasta bo łatwiej o pracę i lepsze zarobki ;). A tu zostaje czekać w kolejce w pośredniaku z biletem i nowym terminem wizyty


Czy to coś nowego? To jest naturalna selekcja :)

Sam po średniej wyemigrowałem na Śląsk na studia, a potem 7 lat tam pracowałem :) Z mojej klasy 80% kumpli miało taką samą drogę, a nawet o wiele dłuższą z Australią, czy USA. Część wróciła, jak ja kiedy się dorobili.

Więc po co to czarnowidztwo? Zawsze tak było :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:35
DP napisał(a): teatry, muzea, kina, kluby dyskusyjne dla młodej inteligencji,
czy to jest w B-c? Bo przecież nie tylko dobrze płatnej pracy potrzebują Ci młodzi ludzie!


Ale to zależy najbardziej od ich własnej inicjatywy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
17 lutego 2016r. o 20:37
Kino może i jest teatr też pewnie i jest, ale to tylko dobra kultury i tyle z tego. Oferty też mają się nijak do potrzeb młodego człowieka bo są skierowane tylko do młody ale na etapie edukacji a co z pozostałym pokoleniem ??. Problem nie tyczy tylko Bolesławca ale i wszystkich mniejszych i większych miast. Powód jest prosty bo brakuje kontaktu z tą grupą i tyle. Politycy klepią mydlaną piane byle klepać a i tak guzik robią

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza