Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TW "Bolek"

~Ja-Polak niezalogowany
21 lutego 2016r. o 14:45
Pranie dajcie -spokój.Chyba pani żartuje.
Lata 80-82 pojono nas o niszczeniu przez solidarność gospodarki.
Będąc dzieckiem taki przekaz pamiętam.W 85 poszedłem do pracy jako 18 latek słuchałem co robotnicy mówili i sprzeczałem się że solidarność do tego doprowadziła.Jak mówili poczekaj młody jeszcze zmienisz zdanie.Widziałem nie umiejętne zarządzanie w zakładzie.Dziwiłem się dlaczego nikt nie zapisuje się do opzz.a po 89 nagle wszyscy ( prawie)wrócili do solidarności.Wróciła nadzieja na normalność i była wiara.na tym porywie zapisałem się 90 do solidarności.Pamiętam pisma 92 po ujawnieniu agentury wałęsy i innych.Gdzie przekonywano nas do tego że to wroga propaganda sb- by zniszczyć solidarność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja-Polak niezalogowany
21 lutego 2016r. o 14:54
Wtedy te ruch oddolne nie wierzyły Macierowiczowi Mikke O tym że wałesa to kapuś dlatego nie było poparcia społecznego.Dopiero właśnie historia pokazuje kto nas nabił w butelkę.Teraz do mnie dochodzi -co by się zdarzyło gdybyśmy uwierzyli ?! Ludzie na ulicach zostali by zmiecieni przez Wałęse i Kiszczaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
21 lutego 2016r. o 15:31
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/walesa-kiszczakkaczynski-tajny-film-z-magdalenki-2016-02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytania bez odpowiedzi !!! niezalogowany
21 lutego 2016r. o 15:34
No photo
~List : Pełna treść listu Anny Walentynowicz: "Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem: 1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań? 2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni? 3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980 r.? 4. 9 grudnia 1980r przyznano "Solidarności" pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi? 5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś? 6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo? 7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą? 8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu? 9. Czy byłeś w 1981 r. informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB? 10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania? 11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę? 12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń? 13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA "lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić". Czy nadal tak sądzisz? 14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się? 15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu "Solidarności" – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą? 16. Kiedy spełnisz publiczną obietnicę rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo Twoje książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB? 17. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu? Gdańsk, dn. 25.09.1995r. Anna Walentynowicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 16:39
ciekawe ...
czy mam się cieszyć że nigdy się nie zapisałem?
tak...dzisiaj się cieszę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
21 lutego 2016r. o 16:43
~Polka napisał(a): Odwraca się uwagę od spraw,które powinny być realizowane.Dajcie spokój bohaterowi Wałęsie.Pranie mózgu już robi,telewizja,którą do niedawna bardzo lubiłam.
pranie mózgu tv zawsze robi i robić będzie,w serialach wszyscy mają super pracę ładne mieszkanie meble z ikea piękny samochód,czy ty szary obywatelu na śmieciówce tez to masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 20:30
BOLEK to WAŁĘSA ,LOLEK to LECH, TOLA to JAROSŁAW :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:21
~Polka napisał(a): Odwraca się uwagę od spraw,które powinny być realizowane.Dajcie spokój bohaterowi Wałęsie.Pranie mózgu już robi,telewizja,którą do niedawna bardzo lubiłam.


Do niedawna? Za prania mózgu POpapranców?

Bohaterowi? hahahaha... Sterowany bohater przez SB, i Moskwę? zwykły krętacz z niego :] Tak teraz się tłumaczy, jak jakiś z pomrocznością :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.