Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna magia w budowlance?
670
ramaj
20 lutego 2016r. o 11:02
To się dzieje naprawdę w XXI w. ?Nie dziw ,że później mamy takich techników którzy wierzą w rozpylenie mgły pod Smoleńskiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2016r. o 11:18
ramaj napisał(a): To się dzieje naprawdę w XXI w. ?Nie dziw ,że później mamy takich techników którzy wierzą w rozpylenie mgły pod Smoleńskiem.

To nie kwestia wiary lub niewiary. Problem jest w tym że nie przeprowadzono obiektywnego śledztwa. Zrobiono wszystko by ludziom pozostało wrażenie że sprawa przyczyn katastrofy nie została dogłębnie i bezstronnie zbadana. A to że myto części wraku zakrawa na niszczenie dowodów. A co powiesz na "przekopanie i przesianie ziemi w Smoleńsku na metr w głąb"? A co z pozamienianiem zwłok? Skoro taka była jakość śledztwa to co można sądzić o jego wynikach?
Ale Ty oczywiście wiesz dokładnie jak doszło do wypadku, znasz wszystkie szczegóły, wiesz kto jest oszolomem a kto mówi prawdę.
Źle się stało że oddano śledztwo w ręce Rosjan. Skutek jaki jest sam widzisz. Kto odpowiada za taki stan rzeczy pewnie wiesz, ale nie dopuszczasz tego do swojej świadomości. Bo przecież Donald "Polskę zbaw" to Twój idol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
20 lutego 2016r. o 11:22
emem napisał(a): kluczink - ja wlasnie twierdze, ze zapraszanie jakiegos ksiedza egzorcysty do szkoly to nie jest najlepszy pomysl.
więc wyrażaj się jaśniej ,bo tym bełkotem wszystkich wprowadzasz w bład :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2016r. o 11:30
klucznick napisał(a):
emem napisał(a): kluczink - ja wlasnie twierdze, ze zapraszanie jakiegos ksiedza egzorcysty do szkoly to nie jest najlepszy pomysl.
więc wyrażaj się jaśniej ,bo tym bełkotem wszystkich wprowadzasz w bład :|

No to czytaj uważnie. Emem najchętniej by zapraszał do szkół homoseksualistów by pokazali dzieciom co i jak należy robić. No i żeby młodzież mogła głośno wyrazić swoją aprobatę i tolerancję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 lutego 2016r. o 12:00
anonimie, na szczescie mlodziez dzisiaj jest na tyle ogarnieta, ze w egzorcyzmy i czarna magie nie wierzy :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
20 lutego 2016r. o 12:09
emem napisał(a): anonimie, na szczescie mlodziez dzisiaj jest na tyle ogarnieta, ze w egzorcyzmy i czarna magie nie wierzy :)


Ciesz się, że wierzą-dzą w gender i homo, no i w Grodzką co wyraża się jak facet... miałem, robiłem, pisałem, jechałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2016r. o 12:10
emem napisał(a): anonimie, na szczescie mlodziez dzisiaj jest na tyle ogarnieta, ze w egzorcyzmy i czarna magie nie wierzy :)

To nie kwestia wiary. Ot po prostu niektóre działania powodują niepożądane skutki. Po co się bawić we wróżby czy wywoływanie duchów. Skoro Młodzież taka ogarnięta to pewnie i takich "zabaw" nie uznaje. I na zdrowie im wyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
20 lutego 2016r. o 12:13
~ napisał(a):
emem napisał(a): anonimie, na szczescie mlodziez dzisiaj jest na tyle ogarnieta, ze w egzorcyzmy i czarna magie nie wierzy :)

To nie kwestia wiary. Ot po prostu niektóre działania powodują niepożądane skutki. Po co się bawić we wróżby czy wywoływanie duchów. Skoro Młodzież taka ogarnięta to pewnie i takich "zabaw" nie uznaje. I na zdrowie im wyjdzie.


Po za tym po wykładzie młodzież z pewnością wie więcej niż emem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.