Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer Bolesławiec!
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

4335
Pannazdzieckiem 16 sierpnia 2021r. o 21:14
Parówa ty bucu , jestem z pod zodiakalnego znaku Panny i sam wychowałem dwójkę dzieci , bo samica co mi je urodziła wyrzekła się potomstwa

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 16 sierpnia 2021r. o 21:16
Że Falco dostał bana?
Pffff co za wybiórcza moderacja... :D

PIS=PO=PRL
~~Falco 17 sierpnia 2021r. o 9:53
PIS-PO-PRL napisał(a): Że Falco dostał bana?

Spokojnie.....nie dostał
~~julia 18 sierpnia 2021r. o 10:14
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~baba wanga napisał(a): A może w końcu zamknął byś ten swój niewyparzony swiniowaty ryj? Chwalisz się tu mnogościa znajomych a jakoś nie widać by ktokolwiek z tobą chciał pisac stąd przyczepiles się dohorusa bo boli cię że wali wprost prawdę o tobie

Prawda bogu horusie , zwanym prze ze mnie Parówą jest jak dupa ... każdy ma swoją . Zamiast walić prawdę o mnie w Internecie z pod tyldy ... walnij mnie w pysk w realu za moje grzechy .

Czy prawdą jest , że Szacowna Redakcja skasowała Avatar Horus i Falco ?

Czy to prawda Droga Julio ?

Janusz T będzie musiał coś nowego wymyślić ... może Zeus , albo Jahwe :D

Julio dalej ręką w nocniku , jeśli Ty nie pomożesz przyjdzie mi się obwiesić , albo skoczyć z krzyża , tudzież innego wiaduktu w Bolesławcu .

Miłej niedzieli Wam życzę Bolecnauci i Bolecnautki :)

Czy prawdą jest , że Szacowna Redakcja skasowała Avatar Horus i Falco ? - Nie, tylko kiedyś mieli zablokowane konta
Pozdrawiam, redakcja portalu Bolec.Info
~~julia 18 sierpnia 2021r. o 10:25
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~kurator napisał(a): D urniu nad durniami.Załóż sobie temat o f alco i tam wypisuj te swoje idiotyzmy bo tu robisz z kolejnego tematu swoje szambo. Lubisz smród to twoja sprawa ale

Założyłem " Falco i jego problemy z Bolecnautami i Bolecnautkami " Parówo z pod tyldy , ale Szacowna Redakcja skasowała. Chyba w Redakcji nie darzą cię szczególnym szacunkiem , podobnie jak i ja.

Julio jeszcze raz proszę ... niebieska łezka nie działa jak powinna w/g Ciebie i Marcina.

Miłego ... nawet tobie bogu .

Jakie będzie następne wcielenie Parówa ?

Pozdrowienia z Zaremby wszystkowiedzący :D

Chyba w Redakcji nie darzą cię szczególnym szacunkiem , podobnie jak i ja.- Taki temat byłby usunięty ze względu na to, że kogoś obraża, a nie ze względu braku szacunku redakcji
Julio jeszcze raz proszę ... niebieska łezka nie działa jak powinna w/g Ciebie i Marcina- A na jakim modelu telefonu używasz? Zależnie od marki telefonu działającej na androidzie opcja wklejania może być inna i w takim przypadku nie wiem, jak mam Cię poinstruować
Pozdrawiam, administracja portalu Bolec.Info
~~julia 18 sierpnia 2021r. o 12:21
PIS-PO-PRL napisał(a): Że Falco dostał bana?

Nie, nie dostał
Pozdrawiam, moderacja portalu Bolec.Info
~~Horus 18 sierpnia 2021r. o 16:22
przecież dostałem od Emema
~~Marengo Oczar 19 sierpnia 2021r. o 12:43
na tym forum ,mało kto wierzy w prawdziwość wpisów (dublerka)

Zmoderowano 19.08.2021 godz.17:29 - powód: Niestety, nie wierzy. Mogę odpowiadać na pytania w tym temacie z poziomu moderacji, ale niektórzy użytkownicy źle reagowali na tę formę. Dublerów usuwam jak tylko zobaczę nie mój wpis, ale sądzę, że mój styl wypowiedzi jest dość charakterystyczny. Pozdrawiam, administracja portalu Bolec.Info (julia)
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła