Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

01 marca dzień konfrontacji

13054
#kajtek68 nieaktywny
3 marca 2016r. o 11:13
PanM napisał(a): Panie Kajtek68 vel Hegemon ...

GNIDO Ty moja :)
Cytowany post skierowany był do Marcina Marczewskiego, a nie Ciebie.

PS.
Nie mam problemu z wycieraniem rozlanego mleka.
Dlatego jestem ciekaw, czy odważysz się na podanie (oprócz imienia i nazwiska) mojego adresu zamieszkania ;)


Dopisane 03.03.2016r. o godz. 11:13:

Przepraszam, że zapomniałem o słupkach :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klucznick niezalogowany
3 marca 2016r. o 12:21
kajtek68 napisał(a):
PanM napisał(a): Panie Kajtek68 vel Hegemon ...

GNIDO Ty moja :)
Cytowany post skierowany był do Marcina Marczewskiego, a nie Ciebie.

PS.
Nie mam problemu z wycieraniem rozlanego mleka.
Dlatego jestem ciekaw, czy odważysz się na podanie (oprócz imienia i nazwiska) mojego adresu zamieszkania ;)Dopisane 03.03.2016r. o godz. 11:13:Przepraszam, że zapomniałem o słupkach :*


Zdemaskował Cie ? Gdzie podał Twoje dane ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2016r. o 14:05
alter napisał(a):
skorn napisał(a): Ale co taki anonimowy tłuk jak ty może wiedzieć?



A ja temu anonimowi zadam pytanie :)

Czy jesteś emerytowanym zomowcem, a może zawiedzionym politrukiem zdradzonym przez Kiszczaka?

Jak sądzę tych najbardziej aktywnych tutaj jest wcale niemało :)


Zomowcy byli 40 lat temu .A Pan ile ma ? PAN NIE PAMIĘTA NAWET STANU WOJENNEGO I JEGO REALIÓW.
Posługuje się Pan emocjami i tym co wyczyta w książkach tzw " oszołomów "


Dopisane 03.03.2016r. o godz. 14:05:

Kto i w jakim celu miesza młodym w głowach ?
Czego tacy ludzie oczekują .Zbrojnych bojówek i samosądów XXI wieku ?

A kto Wam młodzi zabezpieczy miejsca pracy ? Niemcy ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 marca 2016r. o 14:19
PanM napisał(a):
Zomowcy byli 40 lat temu


Bredzisz człowieku na potęgę. Ty jakiś nawiedzony jesteś?

"Oddziały ZOMO zostały rozwiązane 7 września 1989" - to jakie 40lat?

To ty zakładasz tematy dzielące Polaków! Ten temat jest o "konfrontacji"? Jakich słów używasz.

Siejesz Moszczyński nienawiść na bolcu. Pamiętaj kto sieje wiatr ten zbiera burze. O czym się niebawem przekonasz.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2016r. o 14:28
alter napisał(a):
PanM napisał(a):
Zomowcy byli 40 lat temu


Bredzisz człowieku na potęgę. Ty jakiś nawiedzony jesteś?

"Oddziały ZOMO zostały rozwiązane 7 września 1989" - to jakie 40lat?

To ty zakładasz tematy dzielące Polaków! Ten temat jest o "konfrontacji"? Jakich słów używasz.

Siejesz Moszczyński nienawiść na bolcu. Pamiętaj kto sieje wiatr ten zbiera burze. O czym się niebawem przekonasz.


Uderz w stół .....
Kogo nawołuję ? W jaki sposób ?
Nawołuję do opamiętania się i refleksji .To Pan i Panu podobni zaprzedają dzisiejszą rzeczywistość prawdopodobnie za judaszowe ochłapy.
Walczycie z komuną z przed pół wieku a wspieracie tą w której sami siedzicie po uszy.
Niech się Pan opamięta Panie Alter --- Czy Pan rozumie co pisze ?
Kto tu nawołuje " raz sierpem raz młotem " oraz śmierć ... " Ja ?
Czy Pan i Pana podopieczni ?

Panie Alter -- przypominam -- Mamy rzeczywistość .Tu i teraz XXI wiek wolny kraj , demokratycznie wybrana władza .Demokratycznie wybrany prezydent .
Chce Pan aby ta władza przez Pana zachowanie dostała od społeczeństwa kopa ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2016r. o 15:00
alter napisał(a):
PanM napisał(a):
Zomowcy byli 40 lat temu


Bredzisz człowieku na potęgę. Ty jakiś nawiedzony jesteś?

"Oddziały ZOMO zostały rozwiązane 7 września 1989" - to jakie 40lat?

To ty zakładasz tematy dzielące Polaków! Ten temat jest o "konfrontacji"? Jakich słów używasz.

Siejesz Moszczyński nienawiść na bolcu. Pamiętaj kto sieje wiatr ten zbiera burze. O czym się niebawem przekonasz.


Ty Alter nie bądź taki meterolog.Bronię Cię przed atakami ,,falco''i ,,skorna'' bo to berety.Ale ataku na,, M'' nie pochwalam.Ja bym napisał że nie podzielam Jego poglądów..Ty,prosty dyskutant,że bredzi.
Ot tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 marca 2016r. o 16:15
PanM napisał(a):

A kto Wam młodzi zabezpieczy miejsca pracy ? Niemcy ?


a dla kogo pracuje bolesławiec ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2016r. o 19:13
kajtek68 napisał(a):
PanM napisał(a): Panie Kajtek68 vel Hegemon ...

GNIDO Ty moja :)
Cytowany post skierowany był do Marcina Marczewskiego, a nie Ciebie.

PS.
Nie mam problemu z wycieraniem rozlanego mleka.
Dlatego jestem ciekaw, czy odważysz się na podanie (oprócz imienia i nazwiska) mojego adresu zamieszkania ;)Dopisane 03.03.2016r. o godz. 11:13:Przepraszam, że zapomniałem o słupkach :*


Rozsądnie będzie gdy sam Pan to zrobi. Czy Pana Adres Kajtek68 vel Hegemon jest tajny ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.