Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Działajmy lokalnie
~Jerzy Zlotkowski niezalogowany
8 marca 2016r. o 15:30
Szanowny Panie Marczewski bez powodzenia ponowne dwie proby
Rejestracji Szkoda:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 marca 2016r. o 17:41
W sprawie problemow technicznych prosze o kontakt z [email protected] lub bezposrednio: http://moj.bolec.info

Przypominam, ze temat dyskusji dotyczy felietonu. Temat NIE jest o Solidarnosci, Bolku itd.

Jak dzialać lokalnie? jak się organizować? czy możliwie jest aby bolesławianie wzieli sprawy w swoje rece? Które organizacje lokalne działają najsprawnien?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
8 marca 2016r. o 18:41
~Jerzy Zlotkowski napisał(a): I tu po wypowiedzi brata Lucjana o blokowaniu prosil bym szanowna redakcje o wyjasnie jak mozna sie zarejestrowac na Bolecinfo.

Ps.Uzasadnienie kilkakrotne proby rejestracji bez efektu ????
Jezeli Szanowna Redakcja wybiorczo przyjmuje kto moze sie zarejestrowac mam zrozumienie.
A moze przyczyna jest mojego miejsca zamieszkania.(Niemcy)???


a widzisz nawet system wie gdzie mieszkasz ;) a to , że w Niemczech to na pewno Cię blokuje bo to portal antyeuropejski ;) a gdybyś pisał do szuflady to nie było by problemu :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
8 marca 2016r. o 21:07
Szanowny panie"EMEM"serdeczne dzięki za przypomnienie tematu ,
Oczywiście z pełnym poszanowaniem redakcji Bolec.info myśle ze to nie jest z pańskiej strony uszczypliwość co do mojej osoby???

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
8 marca 2016r. o 22:36
~Jerzy Złotkowski napisał(a): Szanowny panie"EMEM"serdeczne dzięki za przypomnienie tematu ,
Oczywiście z pełnym poszanowaniem redakcji Bolec.info myśle ze to nie jest z pańskiej strony uszczypliwość co do mojej osoby???



Panie Jerzy nikt nie będzie Pana szczypał to nie kopalnia :P

Jurek pozdrawiam .....jesteś inteligentnym człowiekiem nie dawaj się(nie dawajcie się z Lutkiem) wciągać w te gierki. Wielki szacun dla Ciebie za to co osiągnąłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
9 marca 2016r. o 1:28
Do pana Bolczyk ,dziękuje za wsparcie :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
9 marca 2016r. o 2:33
Do pana EMEM
Jak działać lokalnie?
Jak sie organizować ?
Czy możliwe jest aby Boleslawianie wzięli sprawy w swoje ręce ?
Które organizacje działają najsprawniej?
Choć nie żyje na codzień w Bolesławcu oraz nie mam bezpośredniej konfrontacji z problemami mieszkańców Bolesławca i okolic
Pozwolę przedstawić w skrócie moja osobista wizje , traktowanie przez pana Prezydenta miasta wraz z podlegającymi mu urzędnikami bez podziału na poglądy polityczne, przychodzącego petenta z projektem modernizacji jako "Antagonistę"a nie"Protagoniste", wystarczy obrócić nastawienie a zapewniam pana ze wszystkie w/w 4 pańskie pytania rozwiążą sie samoczynnie .
Pozdrawiam Jerzy Złotkowski ,Hamburg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
9 marca 2016r. o 2:52
Szanowny panie EMEM .
Pozwolę sobie na zaproponowanie panu nowego tematu dla rządzących miastem.
" Największy kreator kultury " Sport" i tu mam na myśli piłkę nożna BKS popadł w Agonię "
"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.