Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Działajmy lokalnie
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 marca 2016r. o 11:02
Jurek,
czytam, że spania po nocach nie masz :)
Może zamiast BKS-u zainteresujesz się sportową ferajną ze swojej aktualnej lokalizacji ?
Bo nawet Horst Hrubesch nie posprząta tego bałaganu w HSV ;)
(nastawiałeś tyle "maślaków", że nie jestem pewien co do samego li tylko cytowania).

Kazimierz,
zadałem pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi.
Oczekiwanie od innych, że zrobią coś za Ciebie jest, delikatnie mówiąc, pokrętną filozofią życiową :P
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ pokrzywdzona niezalogowany
10 marca 2016r. o 13:29
tylko ludzie którzy tak naprawde promuja te miasto o nich sie na gali rozdania nagród.....zapomniało.To naprawde brzmi zniechecajaco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
10 marca 2016r. o 21:22
Do pana kajtek68
?????? Nie wiem o jakie maślaki ci sie rozchodzi??????
Na utrzymanie HSV potrzebne są miliony Euro, a nie Biedne 60000 Polskich Złociszy dla utrzymania BKS-u w 4 lidze!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 23:34
"potrzebna jest czujność, bo diabeł nie śpi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 6:41
o tak... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~temat zamknięty ? niezalogowany
11 marca 2016r. o 9:41
falco napisał(a): o tak... :D


łoj tak łoj tak

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-przeszukania-i-przesluchania-eksperta-ktory-badal-zapis-rozmow-w/rz9q65?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
11 marca 2016r. o 9:53
~Jerzy Złotkowski napisał(a): Szanowny panie EMEM .
Pozwolę sobie na zaproponowanie panu nowego tematu dla rządzących miastem.
" Największy kreator kultury " Sport" i tu mam na myśli piłkę nożna BKS popadł w Agonię "
"



W najbliższej przyszłości podejmiemy te tematy.

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
11 marca 2016r. o 10:12
~Jerzy Złotkowski napisał(a): ... Biedne 60000 Polskich Złociszy ...

Jurek,
pozwoliłem sobie na pewne obliczenia :)
Gdyby każdy hamburczyk dorzucił BIEDNE trzy euro do kasy ferajny, to klub nie musiałby ogłaszać upadłości.
Bolesławianin ma dwa złote do zainwestowania w BKS.
Widzisz jakąś SZCZEGÓLNĄ różnicę między swoimi trzema euro, a moimi dwoma złotymi ?
Dlatego daruj sobie "DOBRE RADY" dla bolesławian i zajmij się ich propagowaniem na swoim podwórku ;)

PS.
Maślaki :
", ", ", ", " ... bez ładu i składu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza