Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Amatorzy szybkiej jazdy stracili prawko
3895
#Huri nieaktywny
8 marca 2016r. o 11:35
~kierowca bombowca napisał(a):
Huri napisał(a): Sobie może zabrać...

Na wszelkie pytania o prawo jazdy prócz „nie mam przy sobie ani w pojeździe” należy odpowiadać „jako obwiniony odmawiam składania wyjaśnień”. (nauczmy się, iż jesteśmy zobowiązani podać tylko miejsce zamieszkania, miejsce pracy, obywatelstwo, zawód i wykształcenie, zgodnie z art. 65 kodeksu wykroczeń, CAŁA RESZTA TO CWANIACZENIE POLICJANTA, na które należy odpowiadać „jako obwiniony nie odpowiadam na pytania”)...

Nie wprowadzaj ludzi w błąd nie do końca zrozumiałymi tekstami i formułami :> Po pierwsze to OBWINIONYM jest się przed Sądem, a nie przed Policjantem ( w tym drugim przypadku jesteś osobą podejrzewaną o popełnienie wykroczenia ), po wtóre pamiętać należy, że wprowadzanie funkcjonariusza w błąd co do posiadania dokumentu prawa jazdy - co jest kolejnym wykroczeniem ( art. 65 par.2 kw ) może zakończyć się kontrolą osobistą, na co nie potrzeba żadnego nakazu Prokuratora ( wyprzedzam myśli niedouczonych cwaniaków ), po trzecie namawiasz do popełniania wykroczeń :] Masz jakieś informacje co do błędów w prawie to to napisz i tylko to ... wszystko co powiesz więcej "może być użyte przeciwko tobie" :D



1. Nikogo do niczego nie namawiam ;)
2. Spróbuj, u mnie podziałało ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 11:41
Jechałem drogą nr 94 od ronda w Jeleniowie w stronę Bolesławca nie zauważyłem znaku teren zabudowany i przez chwilę jechałem 92 km na godzinę ,zatrzymał mnie radiowóz nieoznakowany czarny Opel Insignia który jechał za mną na wrocławskich numerach ale należący do KP Bolesławiec .Policjant wraz z policjantką stwierdzili że ,,Spowodowałem zagrożenie w ruchu lądowym '' i kierują wniosek do Sądu o ukaranie. Sprawa odbyła się zaocznie dostałem karę wraz z opłatą za koszta sądowe.Natomiast w telewizji oglądałem program ,,Uwaga Pirat '' gdzie za identyczne wykroczenie policjant ukarał kierowcę mandatem karnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
8 marca 2016r. o 13:44
Zagłębie leży w woj. śląskim, a nie na Śląsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy mendy niezalogowany
8 marca 2016r. o 14:13
Huri ma rację... Choć przedstawił to w sposób przypominający głupiego cwaniaka... (bez urazu Huri) ;) Przepisy i daty są prawidłowe. Więc jeśli masz tendencję do zapier... to lepiej zostaw prawko w domu, przynajmniej go nie zgubisz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~można niezalogowany
8 marca 2016r. o 15:05
Można mandatem ale co im po mandacie?!!! Kolejny ukarany i tyle a czy nie lepiej brzmi: bandyta drogowy rażąco lub lekceważąco łamiący przepisy ruchu jadący 92 na 50 km/h?!!! Poza tym musiałeś trafić na ambitnego i raczej niedouczonego realizatora policyjnych statystyk a takich w Bolesławcu jest podobno wielu - wystarczy poczytać wcześniejsze posty.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 15:37
jakie stracili? gościu w golfie 3 na nr Fn..... ma się dobrze. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
8 marca 2016r. o 15:53
~andy mendy napisał(a): Huri ma rację... Choć przedstawił to w sposób przypominający głupiego cwaniaka... (bez urazu Huri) ;) Przepisy i daty są prawidłowe. Więc jeśli masz tendencję do zapier... to lepiej zostaw prawko w domu, przynajmniej go nie zgubisz :P



Przedstawione tak, aby większość zrozumiała ;) Nie darzę urazy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleslawianin niezalogowany
8 marca 2016r. o 20:43
Pewnie w Suszkach!! Tam teraz jest teren zabudowany. Uważajcie, to było dobre miejsce do wyprzedzania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza