Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wniosek o 500 zł na dziecko - co? gdzie? kiedy?
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:22
~prawnik napisał(a): Narzekają tylko ci którzy nie dostaną bo mają zazdrosne miny a to są pieniądze dla dzieci.




Skarbnica wiedzy i mądrości się odezwała. Człowieku osobiście od Państwa nic nie chcę żyję płacę podatki i radzę sobie wychowując jedno dziecko bo na tyle mnie stać. Chodzi o to że nie jest to sprawiedliwe , skoro są to pieniądze dla dzieci to dla czego poróżnia się te dzieci wyliczając dochody rodziców. Czy moje dziecko ma inne potrzeby? A czy lekarz który wiadomo jaką ma pensję ma 2 dzieci to on oczywiście dostanie ale ktoś komu przekroczy o 1,60 zł to już nie . To jest nie w porządku i tyle . Oczywiście że zazdroszczę , tak po prostu po ludzku nie z jakąś nienawiścią czy coś . Mam wielu znajomych co mają 2 i 3 dzieci fajnie że dostaną. Mnie tam te 500 zł nie zachęci do posiadania drugiego dziecka bo akurat w moim przypadku wiek. Ale może inni zostaną zmotywowani szczególnie ci co lubią dużo mocnych trunków i nie myślą co będzie potem, a te dzieci niewiele na tym skorzystają . Skorzystają głównie palacze tak jak jeden po sąsiedzku ma 3 dzieci tysiąc wpadnie człowieku kiep z gęby nie wypada.
Każde powinno dostać , może po miej ale bez wyjątku . W całej UE tak jest, ale chociaż jakiś krok w dobra stronę , za 500 zł już coś można kupić lub odłożyć dziecku na naukę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:40
ten gościu palił zanim 500 weszło więc nie marudz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:42
~ napisał(a): ten gościu palił zanim 500 weszło więc nie marudz,




no to teraz będzie miał za darmo :> leser obibok do pracy nie chodzi plącze się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 15:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): ten gościu palił zanim 500 weszło więc nie marudz,




no to teraz będzie miał za darmo :> leser obibok do pracy nie chodzi plącze się [/c

jest takie przysłowie ;żyć i pracować każdy (budała) potrafi .zgadnij czyje. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 16:19
~Ja napisał(a): Czy do wniosku potrzebne jest zaświadczenie z urzędu skarbowego?
dolDolanczam do tego pytania ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 kwietnia 2016r. o 16:25
~prawnik napisał(a): Narzekają tylko ci którzy nie dostaną bo mają zazdrosne miny a to są pieniądze dla dzieci.


gdzieś na tych pieniądzach jest napisane, że są dla dzieci?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 20:38
skorn napisał(a):
~prawnik napisał(a): Narzekają tylko ci którzy nie dostaną bo mają zazdrosne miny a to są pieniądze dla dzieci.


gdzieś na tych pieniądzach jest napisane, że są dla dzieci?


pisze na dzieci. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 20:40
~ napisał(a):
Skarbnica wiedzy i mądrości się odezwała. Człowieku osobiście od Państwa nic nie chcę żyję płacę podatki i radzę sobie wychowując jedno dziecko bo na tyle mnie stać. Chodzi o to że nie jest to sprawiedliwe , skoro są to pieniądze dla dzieci to dla czego poróżnia się te dzieci wyliczając dochody rodziców. Czy moje dziecko ma inne potrzeby?

Nie narzekaj, masz jedno dziecko, to powinieneś wyżyć bez problemów.
Nigdy nie będzie takiej ustawy, która wszystkim dogodzi. Myślę, że za jakiś czas to rodzinne na każde dziecko będzie wynosiło 500 zł. tylko żeby nam tu to ciapatych nie ściągnęło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza