Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Ta tablica jest dla przyszłych pokoleń
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 9:51
... i Panie :) ... oczywiście. Oprócz błędu logicznego , wkradł mi się błąd semantyczny . Powinno być ... Ryży Olsen , guru POpaprańców , tęskniących za posadką w łełrokołchozie :D

Miłego :)


Dopisane 10.04.2016r. o godz. 09:51:

falco napisał(a): "Kainowe plemię, skąd się wzięliście między nami, Polakami?" - kończy swój wpis Pawłowicz zwracając się do opozycji.
:D

''kultura'' ?:D
to ta co to ''potrafiła się ustawić '' :D


A gdzie odpowiedzi i pytania ?
Papuga , bierz życie z każdym oddechem ... i pamiętaj o tym , że mam zaszczyt znać ... Takich , co potrafią wstrzymać oddech do szóstej minuty . Ty po czterech zdechniesz. Ja też :D. Nie to żebym życzył , ale trochę szacunku mógłbyś się wreszcie nauczyć :)

Odpowiesz na pytania , czy mnie zignorujesz , jak Skaut ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ździchu niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 10:10
PIS ROZPIERDOLA PUBLICZNE PIENIADZE NA GOWNA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Marek niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 10:34
Życzę Ci, abyś tez był traktowany z taką ironia. W takich sprawach to wielki nietakt. Ale mała wiedza to i mała kultura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jędrzej z Jędrzejowic niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 10:42
ponieważ zwolennicy PiS-u tak kochaja krzyże , miejsce byłoby swietne . Tam powinna byc zamontowana tablica , swietny pomysł !!! Miejsca jest sporo , na manifestacje i uroczyste obchodzenie rocznic .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Jędrzeja z J... niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 12:04
Nie tylko zwolennicy PIS-u kochają Krzyż. A Ty nie? Tablica upamiętniająca ten mord powinna być zamontowana w sercu miasta. To podkreśli rangę tej państwowej tragedii. Urzędnik, Donald Tusk ponosi w pierwszej kolejności odpowiedzialność. W centrum są urzędy i ich pracownicy winni codziennie mieć na uwadze, aby służyć dobrze Polsce a nie wyslugujac się zdrajcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 12:21
czy stawianie lub wieszanie ''krzyży'' w każdym miejscu nawet najmniej do tego odpowiednim będzie odznaką jego umiłowania?
dla mnie to objaw deprecjonowanie jego znaczenia i tego z kim jest uosabiany...
w ilu z waszych domów wiszą krzyże o język którym posługujecie się tutaj względem innych ,niewiele lub nic nie ma wspólnego z ''duchem chrześcijaństwa''
o to siebie zapytajcie forumowi ''katolicy'' :D jesteście w stanie zrobić sobie ''rachunek sumienia''?
własnego , bo jak dotąd zajmujecie się sumieniami innych ...

co zresztą mnie nie dziwi bo wiem że łatwiej wam znalezć ''zdzbło ''niż ''belkę'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 12:36
Powtórzę pytanko do pana Russa . Gdzie odpowiedzi i potencjalne pytania Papugo ? Ignoranci wszystkich krain tej nieszczęśliwej Planety , łączcie się :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 12:37
" Jeżeli to ma być dzieło dla potomnych to razem powinniśmy wszystko uzgodnić, aby nie było niedomówień i podziałów."

co ten rusin martwi sie o potomnych, potomni maja juz prezent od romcia betoniarza "zadluzenie". najwyzszy czas przestac zatapiac potomnych prezentami i zaczac myslec o obecnych mieszkancach, boleslawieckie matki chca szkoly dla swoich dzieci a rusin odbiera problemy w sposob "mi to zwisa" bo "Hejt jest bardzo brzydki."
takie podejscie do mieszkancow ma wiekszosc naszych politykow, wazne aby robic to co sie mieszkancom nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza