Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Ta tablica jest dla przyszłych pokoleń
~ niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 12:43
A kogo to bedzie obchodzic .Mlodzi ida za postepem i technika a nie za starymi bajdurzeniami .Mnie to nie interesuje nikogo z moich bliskich a mysle ze mojej coreczki tez nie bedzie to obchodzic .Zajmijmy sie problemami zywych .Zmarli niech spoczywaja w pokoju .Zycie toczy sie dalej
. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 12:53
fobiak napisał(a):

co ten rusin martwi sie o potomnych, potomni maja juz prezent od romcia betoniarza "zadluzenie" ...


Dokładnie Fobiczny :) Jakiś czas temu pytałem Romcia Betoniarza ... Dwuimiennego ... ile i komu krewni jesteśmy ? Korzystając , oczywiście z gościnnych " łamów " ... Bolca. Nakłaniałem do produkcji lokalnej waluty i reaktywacji Fabryki Domów. Olał mnie , urzędniczyna państwa fiducjarnego. Rus bezwładny , też mnie oleje ... Ty , Fobiczny ... a może oni w KUPIE ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 13:06
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a):

co ten rusin martwi sie o potomnych, potomni maja juz prezent od romcia betoniarza "zadluzenie" ...


Dokładnie Fobiczny :) Jakiś czas temu pytałem Romcia Betoniarza ... Dwuimiennego ... ile i komu krewni jesteśmy ? Korzystając , oczywiście z gościnnych " łamów " ... Bolca. Nakłaniałem do produkcji lokalnej waluty i reaktywacji Fabryki Domów. Olał mnie , urzędniczyna państwa fiducjarnego. Rus bezwładny , też mnie oleje ... Ty , Fobiczny ... a może oni w KUPIE ? :D


czlowiek kulturalny nie mowi kupa tylko kod, to, ze pili mleko z jednej piersi nie jest tajemnica, oni sobie krzywdy nie zrobia. a do tej twojej fabryki domow oni nic nie maja bo by znowu bylo, ze robia konkurencje prywaciarzom. reaktywizacji nie bedzie, jesli takiej fabryki nie ma tzn. nie zalazl sie taki, ktoremu taka fabryka bedzie przynosila zyski. ja w to wierze ale z pewnych wzgledow sie nie licze, taki program moze zrealizowac tylko nasz najwiekszy przedsiebiorca budowlany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2047
#mildzia nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 13:07
Dziękujemy za komentarze, do dalszej dyskusji zapraszamy w temacie BolecSonda: Czy w mieście powinna powstać tablica smoleńska? - http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=15495
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tamtowiesz niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 15:37
"I ostatnie pytanie z tego tematu, dlaczego żeście księdza Bobera „wkręcili” w tę sprawę. On jest teraz za a nawet przeciw. "

(O to należy zapytać księdza, a nie nas. Zapewniam Pana, że z pełną świadomością podpisał ten list.)


Po pierwsze panie Russ Ksiądz Bober został wkręcony !!!! , Pan Eugeniusz Jabłoński był u księdza Prałata pierwszy !!!! w miesiącu Styczeń 2016 z prośba o wyrażenie poparci na umieszczenie tablicy pamięci w murze przy ulicy Kubika dotyczącą katastrofy SMOLEŃSKIEJ a jestem światkiem byliśmy razem

Po drugie co dotyczy ul Bankowej na tej ulicy i byłym pomniku w tamtym systemie politycznym były obchodzone święta rewolucji październikowej "wielkiego " wodza Lenina zbrodniarza ludzkości, ( może panie Russ nie pamięta tamtych czasów ) Nie życzę sobie w tym miejscu to ul. Bonkowa tej ważnej sprawie dla Polski i Polaków tablicy pamięci zamachu SMOLEŃSKIEGO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joranda niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 16:13
popaprało się RUSKOWI W GŁOWIE I KOMU TO MA SŁUŻYĆ nam młodym, z księdzem rączkę myje a do kościóła chodzi??????????????????????????? i ta reszta od myślunku ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joranda niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 16:23
jak już będzie ta tablica to mam nadzieję, że co miesiąc KAŻDEGO 10 z kwiatami będą lecieć RUSS I TA RESZTA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 16:33
Czy tylko i wylocznie PiS ma prawo do tej tablicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie