Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ateista & Jan Paweł II

10630
#CNC nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 19:27
Jako zagorzały ateista, świadomy swojego wyboru...wiem jedno Nasz Papież był wielkim człowiekiem...dobrze że mogliśmy żyć w czasach w których żył i ON :)
oto taka refleksja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 19:35
zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 2:05
~klucznick napisał(a): zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P [/c
Ty to jednak jesteś jedno wielkie bydle..Tak obserwuję cie od jakiegoś czasu i jestem pewien ,że jak bym ci gdzieś spotkał to byś się załapał na nie złe w Kocham Bolec.Info ..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 7:30
~klucznick napisał(a): zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P

Chłopie słoma ci z butów wystaje i wali łajnem od ciebie na kilometr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 9:14
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P [/c
Ty to jednak jesteś jedno wielkie bydle..Tak obserwuję cie od jakiegoś czasu i jestem pewien ,że jak bym ci gdzieś spotkał to byś się załapał na nie złe w Kocham Bolec.Info ..
zastanów się cz byś dał mi rade,bo jak tak patrze w lustro to wydaje mi się że nie chciałbym mieć na pieńku z takim bydlakiem jak ja :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 9:17
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P

Chłopie słoma ci z butów wystaje i wali łajnem od ciebie na kilometr.
:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 10:12
Bardzo kulturalna i merytoryczna dyskusja.hahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 10:14
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): zaraz się chyba zrzygam od tych cudów :P [/c
Ty to jednak jesteś jedno wielkie bydle..Tak obserwuję cie od jakiegoś czasu i jestem pewien ,że jak bym ci gdzieś spotkał to byś się załapał na nie złe w Kocham Bolec.Info ..
..
https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/04/20/zamach-na-jana-pawla-ii-watpliwosci/ :P https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/03/04/papiez-jan-pawel-ii-zawierza-swiat-i-trzecie-tysiaclecie-maryi/ :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.