Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ratusz ma w dupie święto ludzi pracy

11445
PanM
27 kwietnia 2016r. o 21:08
Cokolwiek by o nim nie mówić dzień 1 Maja jest oficjalnym świętem ludzi pracy.
Świętem ludzi pracujących na urzędnicze pensje , ZUSy , podatki , limuzyny ,delegacje , cateringi , biurowce , imprezy i świętowanie.

Program Majowych obchodów bardzo dobitnie pokazuje stosunek Prezydenta Bolesławca i jego świty do ludzi pracy pozabudżetowej.
Faktem jest że komuniści zeszmacili to święto.Zeszmacili je aby odebrać ludziom pracy chęć manifestowania.
Dzisiaj o pracę jest ciężko i każdy ją sobie szanuje.
W dzisiejszej dobie nie jest to święto przymusowego popierania komuny.
Powinno to być święto radości i demonstracja urzędniczego szacunku dla ludzkiej pracy.
Ratusz lekceważąc ten dzień daje oficjalnie do zrozumienia jaki jest jego stosunek do mieszkańców , podatników Bolesławian.
Tak jak w tytule -- władza zajęta tablicami smoleńskimi , żołnierzami wyklętymi nie ma czasu ani ochoty czcić cudzy trud.
Władza potrzebuje ludzi jedynie jako płatników .[img=1461783868_k28i4wg.gif]



Dopisane 27.04.2016r. o godz. 21:08:

http://www.bok.boleslawiec.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1728:2,3-maja-2016-top&catid=16:newsytop&Itemid=101

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 kwietnia 2016r. o 21:09
'viva'' górą nad Flensburgiem...


aha ...ja też mam ''gdzieś '' Ratusz i jego urzędasów :D jako ''człowiek pracy'' będę ''pił ,jadł i lulki palił'' jak najdalej od tego zadupia :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolne jest niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:27
dzień jest wolny i o co biega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:32
falco napisał(a): 'viva'' górą nad Flensburgiem...




dlaczego to tu napisales? specjalnie nie sprawdzam wyniku, bo chce obejrzec powtorke, gdyz jestem w pracy, a Ty mi tu piszesz, ze vive dalo rade.....nie lubie, nie lubie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kobic handballa niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:35
~ napisał(a):
falco napisał(a): 'viva'' górą nad Flensburgiem...




dlaczego to tu napisales? specjalnie nie sprawdzam wyniku, bo chce obejrzec powtorke, gdyz jestem w pracy, a Ty mi tu piszesz, ze vive dalo rade.....nie lubie, nie lubie...


a z kim dalej? veszprem czy vardar? chyba jednak veszprem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~konrad niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:39
W święto pracy odwalcie się od ludzi pracy i dajcie im dowolnie odpoczywać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~konrad niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:40
W święto pracy odwalcie się od ludzi pracy i dajcie im dowolnie odpoczywać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:43
no właśnie dali 1-go niema NIC ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.