Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nawara Serwis w Trzebieniu

~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:07
8 kola to tam maja niektorzy ale dlugu do splacenia. szef chetnie porzyczy. pracownik czuje sie wtedy zobowiazany i lepiej pracuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:10
Jak tyle wiesz to jakie jest oprocentowanie pożyczki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:12
ten od miotly, najwazniejszy w firmie. problem w tym, ze takich tam wiecej jest i czasem mozna ich na szmacie spotkac lub gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:11
Jak czytam wasze opowiesci to zastanawiam się kiedy wlasciciel pójdzie do prokuratury z pozwem o ustalenie tych szykan i oskarżeń o nieuczciwości wobec pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 22:11
a kto tu o jakich szykanach pisze. sama prawda. pracowalem to wiem i moge potwierdzic w prokuraturze i zapewne inni byli tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
11 maja 2016r. o 22:13
~ napisał(a): a kto tu o jakich szykanach pisze. sama prawda. pracowalem to wiem i moge potwierdzic w prokuraturze i zapewne inni byli tez


To dlaczego się ukrywasz pod "-"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2016r. o 0:08
a ja nie widze tu nic o szykanach. normalna sytuacja jak u większości naszych prywaciarzy. patrzą byle koszta były jak najmniejsze i jak najwiecej z pracownika wycisnąć. chwali się jeden z drugim ile to nie zarobi. pochwal się ile masz na papierze. na zachodzie nikt by sobie nie pozwolił na jakies płacenie pod stolem. dlatego mają lepsza gospodarkę, lepsze rodzinne, socjale, zasiłki itd. skądś na to pieiadze muszą się znależć. a u nas wiecznie płaczą, ze emerytura wychodzi 500 zł. i tak bedzie do póki sami będziemy sobie na to pozwalac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~12344 niezalogowany
12 maja 2016r. o 7:14
~Były napisał(a):
~ napisał(a):

ja miałem u nawary 3500 netto ale mnie zakapował ten od miotły.



3500 netto to nie tak źle patrząc na rynek w Bolesławcu... Bo większość mieszkańców to nawet 2000 netto nie przekracza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.