Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS podsumowało rządy PO i PSL.

1
emem
12 maja 2016r. o 11:37
~ napisał(a): niestety tak było, sam pracowałem przy autostradzie A4 przez podwykonawcę zarabiając 9 zł na godzinę, podczas gdy wiadomo że niemiecki pracownik przy niemieckiej autostradzie zarabia z 10 razy więcej! na dodatek tą niemiecką autostradę wybudują taniej... powiedzcie jak to możliwe??? dla mnie jest jasne ze pieniądze rozpływały się gdzieś.... ale raczej trzeba nazwać to po imieniu - BYŁY ROZKRADANE


Ale dlaczego twierdzisz, ze to wina rzadu?
To przeciez PRYWATNA firma, ktora zaoferowala Ci stawke 9 zl za godzine.


Dopisane 12.05.2016r. o godz. 11:37:

alter napisał(a): emem, a posłuchaj Jackiewicza :)


Sluchalem wypowiedzi wiekszosci ministrow iniestety w wiekszosci to byly ogolniki.
Hasla jak z kampanii wyborczej. Nic nowego, nic odkrywczego.

Moim zdaniem ta dyskusja jest bezcelowa. Ty twierdzisz, ze PO zadluzylo kraj i takie tam, i ze PiS jest ratunkiem, a ja uwazam, ze PO rzadzilo dobrze, choc moglo duzo lepiej, a PiS nas pograza rozdawnictwem. Przekonanych nie da sie przekonac i przywolywanie nagran politykow czy linkow do propagandowych wypowiedz niewiele zmieni, ani Ty nie przekonasz mnie, ani ja Ciebie :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
12 maja 2016r. o 11:47
emem napisał(a):
alter napisał(a):
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/morawiecki-wzrost-osmiu-lat-to-wzrost-nie-za-zaslugi-ale-za-dlugi/46sjl7


Cos w tym jest.
Tylko, ze rzad PiS zamiast ograniczac dlug publiczny i ograniczac koszty budzetu idzie jeszcze dalej i wprowadza rozdawnictwo - m.in. program 500+ - jezeli koszt tego programu to 25mld rocznie, to w ciagu 8 lat byloby to 200mld, ktore budzet moglby zaoszczedzic! Czyli zadnej dobrej zmiany nie ma, wrecz przeciwnie!


Wszyscy Ci "politycy"powinni przyznać się do tego ,że przy okrągłym stole naród został sprzedany . Teraz wytykanie błędów sobie nawzajem służy tylko przeciąganiu wyborców na swoją stronę i ewentualnemu zwiększeniu frekwencji wyborczej ,i aby zagłosowali na nich bo przy korycie trzeba być! . Takie moim zdaniem mają ambicje Ci pseudo politycy . Najbardziej śmieszą mnie niby inteligenci ,którzy dają cokolwiek narzucić . To już nie jest moim zdaniem inteligencja tylko cwaniactwo partyjne . Trzeźwo myśląc to te rozliczenia i tak nikomu nie zrobią krzywdy oprócz zwykłych ludzi.Będziemy bulić za błędy poprzednio rządzących i tak ....do śmierci !Jak są wszyscy za obywatelami(a tak deklarują i z prawa,środka i lewa) to dlaczego dla nich kwota wolna od podatku wynosi 30000 zł a dla mas ok3000 zł ?Pozdrawiam wszystkich :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 maja 2016r. o 11:47
emem napisał(a): Hasla jak z kampanii wyborczej. Nic nowego, nic odkrywczego.
[...]
ani Ty nie przekonasz mnie, ani ja Ciebie :-)


Jakiej kampanii wyborczej! Audyt dotyczy czasu minionego, a nie programu wyborczego. To PO jeszcze nie otrząsnęła się z porażki wyborczej. Sam się też w to wpisujesz :)

Wcale Jackiewicza nie słuchałeś, Morawieckiego też chyba nie, skoro tyle skandalicznych nieznanych faktów tak lakonicznie kwitujesz.

Słyszałeś, że PO marnowała środki na "horoskopy dla psów"? hehehe
kompromitacja!

Wcale ciebie nie mam zamiaru przekonywać. Zwracam jednak uwagę i sprzeciwiam się złej agresywnej propagandzie, która pojawia się w komentarzach na bolcu.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 maja 2016r. o 12:11
alter napisał(a): Wcale ciebie nie mam zamiaru przekonywać. Zwracam jednak uwagę i sprzeciwiam się złej agresywnej propagandzie, która pojawia się w komentarzach na bolcu.


Propagande to masz w TVPiS :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 maja 2016r. o 12:17
emem napisał(a): Propagande to masz w TVPiS :-)


Chyba dużo oglądasz skoro tak twierdzisz?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2016r. o 12:19
emem napisał(a):
~ napisał(a): niestety tak było, sam pracowałem przy autostradzie A4 przez podwykonawcę zarabiając 9 zł na godzinę, podczas gdy wiadomo że niemiecki pracownik przy niemieckiej autostradzie zarabia z 10 razy więcej! na dodatek tą niemiecką autostradę wybudują taniej... powiedzcie jak to możliwe??? dla mnie jest jasne ze pieniądze rozpływały się gdzieś.... ale raczej trzeba nazwać to po imieniu - BYŁY ROZKRADANE


Ale dlaczego twierdzisz, ze to wina rzadu?
To przeciez PRYWATNA firma, ktora zaoferowala Ci stawke 9 zl za godzine.Dopisane 12.05.2016r. o godz. 11:37:

wyłącznie prywatne firmy budowały A4, sęk w tym że mnóstwo tych mniejszych podwykonawców zostało na lodzie bez kasy... jest ich cała długa lista, już mniejsza z tym że jedna z takich płaciła mi marne pieniądze, chodzi o to że dochodziło to takich patologi i nadużyć, a ty wciąż nie widzisz problemu dysponentów na górze, i całą winą obarczasz "prywatne firmy"

dla mnie jest to analogiczne do amber gold, według ciebie to też zapewne wina tego cwaniaczka załozyciela firmy i oczywiscie naiwnych ludzi....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
12 maja 2016r. o 14:50
alter napisał(a):
emem napisał(a):


A jednak bronisz ich na siłę. Poczekajmy na wyroki.
EOT



Ty to jakiś przymół jesteś. PISzesz EOT,i za 2 minuty pitolisz następne objawienia.
HCWD przypale,zrozumiałeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Demokrata niezalogowany
12 maja 2016r. o 15:00
I jak można chodzić w marszach KODu po usłyszeniu czegoś takiego!? I oni upominają się o demokrację. Paszli won z tymi złodziejami, do tego inwigilacja dziennikarzy i uczestników legalnych marszów! Ludzie ocknijcie się kogo bronicie! Zmanipulowali was żebyście byli ich głosem, oni chcieliby dalej nas okradać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza