Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryżowy król szos
~ZŁA KARMA WRACA niezalogowany
19 maja 2016r. o 17:08
Czytam wypowiedź Pana Mateusza B.(piszę pan ze względu na kulturę osobistą).i oczom nie wieżę, że ten młody człowiek ma tyle odwagi by wypowiadać się o innych użytkownikach dróg w tak bezczelny sposób. Byłem świadkiem niezdarnej jazdy tego Pana, o mały włos nie skasował by mi auta.Nie wiedząc z kim mam do czynienia wysiadłem z samochodu zobaczyć cóż za gwiazda tak jeździ,zobaczyłem trzęsącego się smarkacza z papierosem w ręce (tak się sam zestresował swoim niebezpiecznym manewrem, że musiał się uspokoić w ten sposób). Na mój widok ruszył z piskiem opon przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Szanowny Panie Mariuszu B. dla mnie pseudo TCHÓRZ mam nadzieję, że nie zrobi Pan swoją beznadziejną jazdą krzywdy żadnej osobie trzeciej . Mam nadzieję, że nie spotkamy się więcej w podobnych okolicznościach. Pozdrowienia dla świadomych zmotoryzowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2016r. o 17:14
Zanim się rozwiążę może komuś krzywdę zrobić. Powinien być dopuszczalny prewencyjny odstrzał takich idiotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4463
#paula87 nieaktywny
19 maja 2016r. o 17:14
Myśle ze jakaś zbiórka by sie przydała na nowe autko z lepszym silnikiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~loko niezalogowany
19 maja 2016r. o 17:26
Niech jego kuzyn co na fejsie blagał o pomoc po wypadku przetlumaczy ...owi teraz co wyprawia jak nie sam go znajde i na Kocham Bolec.Info e frajera

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dotka niezalogowany
19 maja 2016r. o 17:40
Niech odda ludziom kasę że zbiórki na nogę jak taki cwany ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pif paf niezalogowany
19 maja 2016r. o 17:59
A gdzie ten cwaniaczek się porusza?? W jakich miejscach można go spotkać? Może pod jakąś szkole podjeżdża?? Dajcie znać a już jutro będzie po sprawie... Nie będzie jeździł jak nie będzie miał czym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sąsiad niezalogowany
19 maja 2016r. o 18:18
niestety... taki kraj, takie przepisy
trzeba czekać, aż kogoś zamorduje kierując tak jak kieruje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Milic niezalogowany
19 maja 2016r. o 18:20
ja też proszę o jakieś namiary na niego, wiem jak z takimi cwaniaczkami się postępuje.
adres, numer telefonu, konto na facebooku, jeżdżę po Bolesławcu i nie chcę zginąć przez frajera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza