Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz Józef Gołębiowski przechodzi na emeryturę
~organista niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 15:30
ksiadz nie krowa trawy nie zjada !!! Trzeba łupić panstwo , gdzie jest nasz kosciół !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 16:42
.. aż nie umogę się powstrzymać.. oczom nie wierzę.. czyżby ten ksiądz na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10-15 lat tak się zmienił, na plus?

Poważnie???

Zapobiegając zdziwieniu jakie pewnie macie na twarzy może garść wspomnień..

Pamiętam jak robił ogromne problemy z bierzmowaniami, spóźnienie 3min na grupowe spotkanie i wypad.. bierz sobie w innym kościele.. jak potrafił obrzucić "błotem" rodziców, jak potrafił na mszy rzucać pretensjami że jego parafianie rzucają na tacę takie drobne, by się wstydzili 20gr czy 50gr.. a kilka miesięcy później nowa Vectra C. Tak tak, na tamte czasy to było nowe, drogie auto, jedno z lepszych na osiedlu taka więc bida panowała..
Byłem też na ślubie w tej parafii, którego on udzielał młodej parze.
Młodzi byli w szoku, goście również, a rodzice właściwie prawie wyszli.
W tak pięknej chwili, najważniejszej w życiu.. usłyszeć tylko stos narzekań na parafian, na dziwnych rodziców, w zasadzie to już nawet nie były pouczenia, to była kpina a kamerzyści patrzyli na siebie ze zdziwieniem i nie wiedzieli czy kontynuować nagranie czy lepiej nie..

Kilka kazań niedzielnych było całkiem całkiem, ale żeby aż tyle dobrego o nim słyszeć co tu przeczytałem to serio, jestem w szoku, to musiała być jakaś mega przemiana. Na dodatek różni ludzie, z różnych kręgów jakich znam.. jeszcze nikt nie miał o tym księdzu dobrego zdania..

Mimo wszystko, było minęło, życzę mu zdrowia i spokojnej starości ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 16:49
no proszę :|
ale poczytam sobie jeszcze...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 17:17
MX napisał(a): .. aż nie umogę się powstrzymać.. oczom nie wierzę.. czyżby ten ksiądz na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10-15 lat tak się zmienił, na plus?

Poważnie???

Zapobiegając zdziwieniu jakie pewnie macie na twarzy może garść wspomnień..

Pamiętam jak robił ogromne problemy z bierzmowaniami, spóźnienie 3min na grupowe spotkanie i wypad.. bierz sobie w innym kościele.. jak potrafił obrzucić "błotem" rodziców, jak potrafił na mszy rzucać pretensjami że jego parafianie rzucają na tacę takie drobne, by się wstydzili 20gr czy 50gr.. a kilka miesięcy później nowa Vectra C. Tak tak, na tamte czasy to było nowe, drogie auto, jedno z lepszych na osiedlu taka więc bida panowała..
Byłem też na ślubie w tej parafii, którego on udzielał młodej parze.
Młodzi byli w szoku, goście również, a rodzice właściwie prawie wyszli.
W tak pięknej chwili, najważniejszej w życiu.. usłyszeć tylko stos narzekań na parafian, na dziwnych rodziców, w zasadzie to już nawet nie były pouczenia, to była kpina a kamerzyści patrzyli na siebie ze zdziwieniem i nie wiedzieli czy kontynuować nagranie czy lepiej nie..

Kilka kazań niedzielnych było całkiem całkiem, ale żeby aż tyle dobrego o nim słyszeć co tu przeczytałem to serio, jestem w szoku, to musiała być jakaś mega przemiana. Na dodatek różni ludzie, z różnych kręgów jakich znam.. jeszcze nikt nie miał o tym księdzu dobrego zdania..

Mimo wszystko, było minęło, życzę mu zdrowia i spokojnej starości ;)


JAKIEGO ZDROWIA ,JAKIEJ SPOKOJNEJ STAROŚCI ?
Powinien cierpieć i pokutować do końca swego życia.
Belzebub już na niego czeka,chyba że gościu wie lepiej że po tamtej stronie niczego nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 18:36
Dla prawdziwych katolików jest w porządku,a i dla takich co trochę się pogubili ale umieją się do tego przyznać-też. Ale jak ktoś jest tylko takim od święta i jeszcze się kłóci,kłamie itp. to niestety ale nie ma pomiłuj. Nie świeci co prawda dobrym przykładem, Bóg inaczej nakazał postępować wobec bliźniego,ale jak to wielokrotnie powiadał ''dbam o wasze zbawienie''. I chwała mu za to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Belzebub się odezwał niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 7:26
~ napisał(a):
JAKIEGO ZDROWIA ,JAKIEJ SPOKOJNEJ STAROŚCI ?
Powinien cierpieć i pokutować do końca swego życia.
Belzebub już na niego czeka,chyba że gościu wie lepiej że po tamtej stronie niczego nie ma .


Belzebub się odezwał. On zawsze życzy ludziom jak najgorzej.
Myśli że jak on świnia, to inni też!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 8:28
Brawo MX - to jest najlepsze podsumowanie tego sukienkowego !! I nie pieprzyć głupot, że dla prawdziwych katolików był ok. NIE BYŁ !! Był, jest i będzie (bo już raczej się nie zmieni) despotą. Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pleć Papugo niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 8:32
Moja prawda jest mojsza, bo ja tak plotę i tak jest?!
Pleć Papugo, byle długo. Pamiętaj jednak, że tobie odpłacą taką samą miarą jaką odmierzyłaś innym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.