Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz Józef Gołębiowski przechodzi na emeryturę
~moniqaa8 niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:22
Zobaczycie bedzecie jeszcze dobrze wspominac naszego bylego ksiedza bo ten nowy wyglada mi na niezlego ....... zreszta sami zobaczycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:47
~Roman les napisał(a): Szczęść Boże za tyle lat pracy.. Ja pamietam Ks . Z lat 80tych razem budowaliśmy ten kościół ,zaraz potem wyjechałem za ocean , ale co dwa lat tam zaglądamy . Smuci jedna rzecz , prawie nie widać młodych ludzi w kościele ..


I nie daje Ci to do myślenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młody niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 22:50
~Art napisał(a):
~Roman les napisał(a): Szczęść Boże za tyle lat pracy.. Ja pamietam Ks . Z lat 80tych razem budowaliśmy ten kościół ,zaraz potem wyjechałem za ocean , ale co dwa lat tam zaglądamy . Smuci jedna rzecz , prawie nie widać młodych ludzi w kościele ..


I nie daje Ci to do myślenia?



Po prostu kolejne pokolenia są coraz mądrzejsze !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:05
~młody napisał(a):
~Art napisał(a):
~Roman les napisał(a): Szczęść Boże za tyle lat pracy.. Ja pamietam Ks . Z lat 80tych razem budowaliśmy ten kościół ,zaraz potem wyjechałem za ocean , ale co dwa lat tam zaglądamy . Smuci jedna rzecz , prawie nie widać młodych ludzi w kościele ..


I nie daje Ci to do myślenia?



Po prostu kolejne pokolenia są coraz mądrzejsze !
Albo coraz głupsze,wydaje im się,że wiecznie będą młodzi,zdrowi,upływ czasu ich nie dotyczy.Ale życie uczy pokory,jak im śmierć zajrzy w oczy,znajdą się na krawędzi,gdzie będą szukać pomocy?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 23:25
~ napisał(a):
~młody napisał(a):
~Art napisał(a):
~Roman les napisał(a): Szczęść Boże za tyle lat pracy.. Ja pamietam Ks . Z lat 80tych razem budowaliśmy ten kościół ,zaraz potem wyjechałem za ocean , ale co dwa lat tam zaglądamy . Smuci jedna rzecz , prawie nie widać młodych ludzi w kościele ..


I nie daje Ci to do myślenia?



Po prostu kolejne pokolenia są coraz mądrzejsze !
Albo coraz głupsze,wydaje im się,że wiecznie będą młodzi,zdrowi,upływ czasu ich nie dotyczy.Ale życie uczy pokory,jak im śmierć zajrzy w oczy,znajdą się na krawędzi,gdzie będą szukać pomocy?...



A znasz kogoś kto sobie wymodlił życie wieczne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mm niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 2:08
W Końcu !!! Chwalić Boga !!! Myślałem że nie dożyje !!!! Amen !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Parafianka niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 15:25
Szkoda,że Ks. Józef odchodzi.Bóg zapłać za słowa kierowane do ludzi z ambony. Dzięki jego kazaniom człowiek stawał się lepszym. Dużo zdrowia na emeryturze i zasłużonego odpoczynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 15:56
9dzięki jego kazaniom człowiek stawał się lepszy) Parafianko ale polałaś miód na uszy księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza