Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ryżowy przestępca drogowy, co dalej?

7878
#ojciec nieaktywny
16 czerwca 2016r. o 10:30
Pisano tutaj o wyczynach ryżowego dup..ka szos... Po zamknięciu tematu przez redakcję(która nie zareagowała na prośby kontaktu w tej sprawie z policją), mamy brak informacji o poczynaniach tego potencjalnego przestępcy drogowego. Czy macie jakieś nowe info o tym czy już jest po wyrokach sądowych? Czy dalej szleje po Bolesławcu? Czy nastąpiła jakaś pozytywna reakcja policji? Jednym słowem: co dalej w tej sprawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niebezpieczny niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 11:20
Nadal szaleje po drogach, ostatnio widziałam go bez przedniej tablicy rejestracyjnej. Wpiep..się między auta na podwójnej ciągłej na Tysiąclecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 11:33
Ojciec a dlaczego sam nie pójdziesz na policję tylko chcesz się wyreczac kimś innym. Chyba się nie boisz smarkacza? Śmiało rusz się na policję i zgłoś że rozrabia. Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 czerwca 2016r. o 11:44
~ napisał(a): Ojciec a dlaczego sam nie pójdziesz na policję tylko chcesz się wyreczac kimś innym. Chyba się nie boisz smarkacza? Śmiało rusz się na policję i zgłoś że rozrabia. Powodzenia

Mam za daleko ...jakieś 1000km, ale mam rodzinę w Bolcu, więc interesuje mnie ten temat bardzo. A tam]k dodatkowo, to jeżeli redakcja rozdmuchała ten temet, to myślę , że powinni prowadzić go do końca, a nie nabierać wody w pióra i udawać że nic się nie dzieje. Prawdziwi redaktorzy zawsze toczą temat do samego końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~różowy hooj niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 12:08
ostatnio widziałem tego dziwny czlowiek a bez tablic wjechał na skrzyżowanie na czerwonym wyprzedzając stojące 3 auta i o mało co nie przejechał pieszego.

Policja ściga tylko szaraczków a takiego się boją.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jonek niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 12:18
Za to całymi dniami przesiaduje na automatach koło Shella jak ktoś ewentualnie chciałby wyrównać z nim rachunki to zwykle jest dostępny cały dzień, bez nogi nie ucieknie ha ha . Gdyby normalny człowiek odwalał takie wałki na drodze a miałem okazje widzieć to Policja dawno by sobie poradziła ale twierdzenie ze organy porządkowe nic nie mogą zrobić są powalające ....przecież maja monitoring na Ul. Podgórnej gdzie ten fiut świruje na skrzyżowaniu i co i nic nie ma bata na niego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 12:36
~ napisał(a): Ojciec a dlaczego sam nie pójdziesz na policję tylko chcesz się wyreczac kimś innym. Chyba się nie boisz smarkacza? Śmiało rusz się na policję i zgłoś że rozrabia. Powodzenia


przeciez policja nic nie zrobi....ciezko im tluste tylki ruszyc....tylko umarzac sprawy umieja..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ludek niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 13:01
Szczekać to potraficie ale złożyć zawiadomienie na Policję jak widzicie co ten ... wyprawia to już za duży wysiłek... od innych to tylko wymagacie i opluwacie ale sami nic z siebie nie dajecie... (swoich tłustych tyłków już nie potraficie ruszyć) Mimo tego, że Policja wykonuje czynności w tej sprawie (oczywiście w ramach prawa) to reszta jest już w gestii Sądu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza