Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

elektryk samochodowy

~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 16:06
Potrzebuje szybko dobrego elektryka samochodowego. Padło mi wspomaganie Ford Focus. Dzięki z góry za info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 8:57
Jeszcze raz proszę o namiar. Pilna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maks 49 niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 9:09
Moim zdaniem to; Tadeusz Okoński , pracuje w "Polmozbycie" na Kubika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 12:05
~Maks 49 napisał(a): Moim zdaniem to; Tadeusz Okoński , pracuje w "Polmozbycie" na Kubika.


człowieku ales strzelił !!! próbowałem naprawiać elektrykę na Kubika , to elektryk powiedział ,ze on nie umie obsługiwać zamka na pilota , sprawa akumulatora dobry tyko rozładowuje sie po 24 godzinach samoistnie ! Akumulator odłaczony od samochodu !!! Takich maja tam elektryków , jak najdalej od nich !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Immo niezalogowany
12 grudnia 2016r. o 16:12
Znajdę w Bolesławcu elektryka, który odłączy mi immobiliser w aucie? Z niewiadomych przyczyn wyskoczył mi dzisiaj błąd immo przez co nie mogę odpalić auta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2016r. o 16:37
spróbuj na POM-ie u kudłatego - znajdziesz w necie Adam Lenski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-P niezalogowany
12 grudnia 2016r. o 16:40
W jakim aucie to immo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Immo niezalogowany
12 grudnia 2016r. o 17:42
Peugeot. Byłem na Kubika w polmozbycie i tam francuzów nie ruszają. Chyba spróbuję w POMie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.