Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korowód Seniorów przeszedł ulicami miasta
~yaco997 niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 15:47
Młodzi wyjechali za chlebem. Nie ma czego żałować. Niech się starzy bawią, póki mają jeszcze za co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek Serbowy niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 15:53
Kolejne Dni Emeryta w Bolesławcu. Za 2 lata wybory, trza się napinać panie R.,a w najgorszym wypadku...można pobujać się na ławce opodal,ale tego obawiałbym się -społeczeństwo pamiętliwe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artek niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 16:23
Młodzi niech czekają ,aż bedą starsi, wtedy też dostąpią tego zaszczytu, a teraz niech siedzą na swoich facebukach..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 16:35
Byłem widziałem.
Totalna lipa i pewnie kupa kasy psu w dupe.
A tak w ogóle ,jak ktoś decyduje się na występ na scenie to raczej powinienem troch się do tego przygotować.
Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NOVA niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 17:50
Ja takie korowody to widze codziennie na chodnikach, w mieście a najwiecej jest ich u lekarzaw kosciele.Tam sa takie korowodyyyyyy,że h..j :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 17:53
zgadzam sie program dopasowany do rocznika p.Romana.Młodzi to zapamietaja w wyborach.Ponadto brak afiszy z programem na terenie miasta sporadycznie i to w miejscu nie widocznym,wiadomo nie kazdy ma dostep do internetu czy gazety.Jak tak ma wygladac promocja Bolesławca to wstyd,Cały wydział do wymiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 18:03
Dla młodych nic nie ma w programie .To jest hanba .Kto układał ten program? chyba jakis emeryt lub emerytka.A moze to dni seniora bolesławieckiego...... :> :> :> Miłej zabawy p.prezydencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oskar niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 18:04
~NOVA napisał(a): Ja takie korowody to widze codziennie na chodnikach, w mieście a najwiecej jest ich u lekarzaw kosciele.Tam sa takie korowodyyyyyy,że h..j :> :> :>
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego