Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palili marihuanę w parku, pod okiem kamer
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:16
czytaj ze zrozumieniem: przy jednej z osób ujawniono marihuanę a nie że ktoś ja palił przez fajkę wodna!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:17
Twoja 3 letnia córka bawi się o 21 godzinie na placu zabaw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 11:18
~Oooo napisał(a): A ja uważam, że słusznie! 20m dalej jest plac zabaw, gdzie bawią się dzieciaki, moja 3 letnia córka również... ten park i te ławki to odwieczny "plac zabaw" dla okolicznych pijaczków, nie szanujących niczego podpitych łebasów i całej masy innych elementów, w tym narkotyzującej się młodzieży. Marginalizujecie marichuanę nie mając pewności, czy któryś z nich nie brałby przy okazji czegoś innego co mogłoby wywołać jakieś niekontrolowane zachowanie (LSD, grzyby itd.)... wtedy, gdyby taki delikwent zrobił komuś w amoku krzywdę, pytalibyście gdzie był facet od monitoringu i co robiła wtedy policja.

Bardzo dobra reakcja!


No fakt. I mogli w domu rano po 3 kawy wypić, albo 3 puszki red bula z pobliskiego spożywczaka. zasadniczo wiadomo, że każdy narkoman zaczynał od mleka (matki) i to ono jest pierwszym krokiem w stronę uzależnienia. Zakazać?:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:25
jegomosc napisał(a):
~Oooo napisał(a): A ja uważam, że słusznie! 20m dalej jest plac zabaw, gdzie bawią się dzieciaki, moja 3 letnia córka również... ten park i te ławki to odwieczny "plac zabaw" dla okolicznych pijaczków, nie szanujących niczego podpitych łebasów i całej masy innych elementów, w tym narkotyzującej się młodzieży. Marginalizujecie marichuanę nie mając pewności, czy któryś z nich nie brałby przy okazji czegoś innego co mogłoby wywołać jakieś niekontrolowane zachowanie (LSD, grzyby itd.)... wtedy, gdyby taki delikwent zrobił komuś w amoku krzywdę, pytalibyście gdzie był facet od monitoringu i co robiła wtedy policja.

Bardzo dobra reakcja!


No fakt. I mogli w domu rano po 3 kawy wypić, albo 3 puszki red bula z pobliskiego spożywczaka. zasadniczo wiadomo, że każdy narkoman zaczynał od mleka (matki) i to ono jest pierwszym krokiem w stronę uzależnienia. Zakazać?:P


Facet, przecież sam masz dzieci... w którym momencie postawisz granicę? Jak ma zdecydować gość od monitoringu czy wysłać kogoś do sprawdzenia tematu czy nie? Czy gdyby usiedli z fają wodną te 20m dalej, tuż przy bawiących się beztrosko dzieciakach to już należy podjąć interwencję czy jeszcze poczekać? Czy jeśli któryś otworzyłby piwo to już interweniować, czy może pozwolić wypić jedno i poczekać czy może nie zaczną przesadzać z ilością? To nie jest miejsce na tego typu sprawy. Nie jestem jakimś chorym przeciwnikiem eksperymentów z dragami ale jestem przeciwnikiem obnoszenia się z tym publicznie, tym bardziej w miejscach, gdzie bawią się dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 11:35
Bez dwóch zdań zgadzam się - lepiej zostać w domu niż w robić takie rzeczy w mieście. Ale o 21:00 to chyba tam stada 5latków nie ma:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:38
No fakt, przegapiłem wzmiankę o godzinie, niemniej lepiej to robić, jak piszesz, w domu. Notabene chłopaki wykazali się albo nonszalancją albo bardzo subtelną inteligencją nie orientując się, że to miejsce jest monitorowane (kamerę dość dobrze widać)...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiony niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:39
jegomosc napisał(a): Magicy! Palili skręta przez fajkę wodą...

Gdzie Pan wyczytałes ze palili skreta przez fajke wodna? Napisali, ze palili nieznana substancję i ze przy jednym z nich znaleziono skreta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:43
Widocznie chłopaki na coś chorują a "Maryśka "-wiadomo -leczy . Lekarz pewnie im zalecił brać raz dziennie przed snem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.