Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palili marihuanę w parku, pod okiem kamer
~Konstantynopolitańczyk niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:15
Teraz łepki mają kłopot przez konfidenta na kamerce krec ać go!!lepiej pomagajcie osobom które potrzebują pomocy a nie uganiacie się za kimś kto nikomu nie szkodzi...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jahman niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:42
Pani która twierdzi ze zrobili by komus krzywdę w amoku pod wpływem LSD czy grzybków nie ma pojecia to pisze, miałem stycznośc z tymi substancjami i z ludzmi je zażywającymi, żaden amok nie wystepuje, za to wiem tez jak ludzie zachowuja sie po legalnym narkotyku którym jest Alkohol sprzedawany nawet koło tego placu zabaw i nikt nie robi afery, ale wiadomo trzeba sie douczyć a nie ślepo wierzyć w propagande ze zapalisz skreta to zaczniesz wstrzykiwac sobie póżniej narkotyki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do jegomoscia niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:02
Nie zgadzam się z Panem. Dobrze się stało, że interweniowała Policja. Gratulacje dla "monitoringu". Konkrety, proszę podać kiedy to "monitoring" byl ślepy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do jegomoscia niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:02
Nie zgadzam się z Panem. Dobrze się stało, że interweniowała Policja. Gratulacje dla "monitoringu". Konkrety, proszę podać kiedy to "monitoring" byl ślepy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do jegomoscia niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:02
Nie zgadzam się z Panem. Dobrze się stało, że interweniowała Policja. Gratulacje dla "monitoringu". Konkrety, proszę podać kiedy to "monitoring" byl ślepy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysiek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:14
Moim zdaniem powinni im dowalić po 3 lata bezwzględnego więzienia... Ps. Zaraz mnie pewnie pojadą jakieś pionki co też palą, że marycha to zioła uzdrawiające itp. itd. Ale powiem szczerze że szczam na to. Także nie musicie się wysilać z komentarzami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:24
Śmiechu warte :D Proszę oddać chłopakom skręta i przeprosić za zakłócenie ich spokoju. To jest chore prawo.
Myślę, że jakby odbyło się narodowe referendum w sprawie legalizacji THC to większość byłaby za legalizacją. Chcę demokracji w tej sprawie a nie opini plastusiów którzy całe życie chleją kolorowe drinki i udają niewiadomo kogo aby móc stanowić prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:32
Zaściankowe Polaczki ,Pani oooo fantazja wybujała .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.