Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Bolesławiec jest zamożny?
~h niezalogowany
12 lipca 2016r. o 21:55
Tekst sporządzony przez wydział Propagandy UM...fe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziw niezalogowany
12 lipca 2016r. o 23:10
Prawie 3200 na osobe,tak?
Tyle to razem z żonä mam,i to przy dobrych wiatrach.
Spłata kredytu,czynsz,prąd,gaz,telefony i 2tys szybko nie ma,zostaje 1000zł z hakiem na 3 os.rodzinę.
Tak ,bc zamożny jest ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~manta niezalogowany
12 lipca 2016r. o 23:53
3200 złotych to ja tyle na oczy nie widziałam jak mam tylko 1300 złotych na miesiać i do tego czynsz prad gaz abonament za telewizję,abonament za telefon to mi na rękę zostaje 500 złotych na miesiąc i co nie jestem aż tak bogata żeby mieć 3200 bo tyle nie zarabiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2016r. o 7:45
~manta napisał(a): 3200 złotych to ja tyle na oczy nie widziałam jak mam tylko 1300 złotych na miesiać i do tego czynsz prad gaz abonament za telewizję,abonament za telefon to mi na rękę zostaje 500 złotych na miesiąc i co nie jestem aż tak bogata żeby mieć 3200 bo tyle nie zarabiam


jeśli większość by zarabiała 3200 to dochód na jednego mieszkańca wyniósłby jeszcze więcej niektórzy zarabiają 1400 a inni 10000 albo więcej średnia to 3200
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 lipca 2016r. o 7:49
Jesli ja wpieprzam kapuste ,a szef wpieprza mięso ,to usredniając: oboje jedliśmy gołąbki,ta ? :] :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2016r. o 8:57
hemi napisał(a): Jesli ja wpieprzam kapuste ,a szef wpieprza mięso ,to usredniając: oboje jedliśmy gołąbki,ta ? :] :]


matołku:Średnią arytmetyczną {displaystyle n,} n, liczb {displaystyle a_{1},a_{2},...,a_{n},} {displaystyle a_{1},a_{2},...,a_{n},} nazywamy liczbę: {displaystyle {frac {a_{1}+a_{2}+cdots +a_{n}}{n}}.} {displaystyle {frac {a_{1}+a_{2}+cdots +a_{n}}{n}}.} Inaczej mówiąc jest to iloraz sumy n liczb i n (gdzie n to liczba sumowanych liczb).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2016r. o 8:59
co wy byście zrobili gdyby nie portal miasta um.bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2016r. o 10:39
a ja mam 8 tysięcy (a nawet więcej +500). CZyli wasze plus moje podzielone przez ja i wy daje wlasnie 3200 .
PS. Dobrze ze dziele sie tylko na papierze :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.