Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pokemony w Bolesławcu!
~aaaaaaaa niezalogowany
18 lipca 2016r. o 21:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Fanatykom do przemyślenia :

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/90325-pok%C3%A9mon-go-ma-powiazania-z-cia

Miłego :)


A jak działa facebook? :)
Czasy się zmieniają, jeszcze trochę i będą chodzić z Oculus rift....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
19 lipca 2016r. o 7:22
Blisko 500 rodzajów a w Legnicy żadnego nie było!
http://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Przyrosty2

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2016r. o 7:33
alabaster72 napisał(a): Blisko 500 rodzajów a w Legnicy żadnego nie było!
http://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Przyrosty2

Brawo Legnica!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lipca 2016r. o 7:45
Nie było potrzeby . Kiedyś w Legnicy Ruskie były , to już dawno mają sfotografowany każdy milimetr kwadratowy , razem z galeriami :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lipca 2016r. o 7:58
~kocham pokemony : ) napisał(a): Pokemonów u nas dostatek: falco, panna, skorn, kc i alter, możecie podziwiać każdego z osobna :D


wypraszam sobie ...
stawianie mnie obok dwóch pewnych nicków może sprawić że poczuję się obrażony :D

pokemony i kościół?
:|
to może i ''kitty''
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2016r. o 8:30
"Są na świecie tylko dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej nie jestem pewien" ( A.Einstein).
Pokemon Go za to na pewno potwierdza, że głupota ludzka jest nieskończona. Poziom zidiocenia społeczeństwa z roku na rok coraz większy. Stado baranów lata po świecie za ..... . No właśnie, za czym tak biegacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill niezalogowany
19 lipca 2016r. o 14:08
Jako 28 latek wiem za czym biegam - za wspomnieniami wspaniałego dzieciństwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
19 lipca 2016r. o 15:18
Wszystko jest dla ludzi, tyle że z umiarem.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.