Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pokemony w Bolesławcu!
~x niezalogowany
15 lipca 2016r. o 10:30
Rzezczywistość rozszerzona to nic nowego tylko dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. W samym Bolesławcu jest przeszło 150 takich wirtualnych obiektów i są one areną gry od wielu lat. Jak do tej pory nikt nie zginął i nie został opętany ;-) Wręcz przeciwnie - większość nabrała kondycji pokonując na nogach lub rowerem tysiące kilometrów. Poznając przy okazji wiele ciekawych miejsc i ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~loco niezalogowany
15 lipca 2016r. o 15:04
pokemony to takie ciasteczka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do loco niezalogowany
15 lipca 2016r. o 18:45
ale diabelskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2016r. o 6:32
~x napisał(a): Rzezczywistość rozszerzona to nic nowego tylko dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. W samym Bolesławcu jest przeszło 150 takich wirtualnych obiektów i są one areną gry od wielu lat. Jak do tej pory nikt nie zginął i nie został opętany ;-) Wręcz przeciwnie - większość nabrała kondycji pokonując na nogach lub rowerem tysiące kilometrów. Poznając przy okazji wiele ciekawych miejsc i ludzi.

Smutne jest to że to smartfon musi wyciągać nas z domu. Nawet jak idziemy pobiegać to słuchawki na uszach. Widziałem jak zginał w ten sposób młody człowiek. Po co Wam ten hałas w uszach? Czy dźwięki natury na prawdę są aż takie straszne? Kilka dni temu spacerowałem przez pole gryki i wyobraźcie sobie że bez słuchawek (to na prawdę możliwe) pszczoły tak brzęczały, ze miało się wrażenie być w środku ula, dalej lasek a tam śpiew ptaków. Takich dźwięków warto posłuchać a nie tego ciągłego ogłupiającego łup, łup,łup w słuchawkach.
A jak chcecie mieć pretekst do wyjścia z domu to polecam
ptsm.boleslawiec.pl
Będziecie mieć okazję obejrzeć naturę z bliska. I nie szukać jakichś dziwnych pretekstów w postaci kreskówkowych ogłupiaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2016r. o 6:35
http://ptsm.boleslawiec.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 8:40
A ja nie mogę tej gry ściągnąć... a też bym w końcu wyszedł z domu i pobiegał po mieście...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gracz niezalogowany
17 lipca 2016r. o 18:02
A wam nie szkoda czasu na pisanie i czytanie tych pie**ół?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
17 lipca 2016r. o 19:37
https://youtu.be/eDDTjTuCLNE

Mam nadzieje ze u nas tak nei bedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.