Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chylę przed Wami czoła
11445
PanM
1 sierpnia 2016r. o 16:40
Praca to czy chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi ?

Powyższy tekst komendanta sugeruje jakoby jego podwładni dokonali nadzwyczajnego dzieła .W sposób spontaniczny i jak mamy się domyślać charytatywny ?

Brakuje jedynie końcowego Bóg zapłać.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 16:48
Gratulacje! I podziękowania :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2016r. o 17:13
Aby uniknąć niedomówień i prostackich komentarzy , mam szacunek do Policji jako niezbędnej dla obywateli służbie prewencji.
Jednak nadmierne angażowanie się w obrzędy i inicjatywy religijne osłabia jej możliwości obrony porządku i bezpieczeństwa obywateli.
Nie można być w dwóch miejscach na raz.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 sierpnia 2016r. o 21:32
PanM napisał(a): Nie można być w dwóch miejscach na raz.


"na raz" można "naraz" nie można : ).

Fajnie mieć takiego szefa, który umie docenić ciężką pracę swoich podwładnych : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~panie... niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:38
PanM napisał(a): Praca to czy chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi ?
Powyższy tekst komendanta sugeruje jakoby jego podwładni dokonali nadzwyczajnego dzieła .W sposób spontaniczny i jak mamy się domyślać charytatywny ?
Brakuje jedynie końcowego Bóg zapłać.

Nie wiem czy ty to wiesz ale żaden z policjantów nie mógł pójść na urlop przez cały miesiąc letni czyli lipiec. Nie mogli pomyśleć o wyjeździe na wczasy itp. Ponadto mieli 2 x więcej roboty bo część wyjechała do Krakowa... więc czy to za mało :> pomijając fakt, że żadnych wydarzeń nadzwyczajnych nie było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~novy niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:56
Bardzo fajnie że normalni ludzie podziękowali Policjantom za bezpieczne ŚDM
Bo jak inaczej podziękować ?
Ale panM zawsze ma coś

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 sierpnia 2016r. o 22:02
PanM napisał(a): Aby uniknąć niedomówień i prostackich komentarzy , mam szacunek do Policji jako niezbędnej dla obywateli służbie prewencji.
Jednak nadmierne angażowanie się w obrzędy i inicjatywy religijne osłabia jej możliwości obrony porządku i bezpieczeństwa obywateli.
Nie można być w dwóch miejscach na raz.


Ach tak, wszystko rozumiem, obrzędy religijne zabolały, a zabezpieczenie Szczytu NATO, Przystanku Woodstock, to jak najbardziej na miejscu .
Jednym słowem na obrzędach religijnych według pana znajdowała się trzoda, a wszędzie indziej byli obywatele.
Mam cichą nadzieję, że idąc do urzędu, sklepu czy gdziekolwiek indziej, pyta się pan czy aby nie obsłuży pana jakiś katolik, bo ma pan wyraźną alergię na nas i mogłoby to okropnie zaszkodzić zdrowiu .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 22:15
a dlaczego polski (nie)rząd wyraża chęci do przyjmowania syryjskich chrześcijan ale innego wyznania juz nie ?
czy wobec Boga są też ''równi i równiejsi''?

a ten gość -nie pamiętam nazwiska- co rozbił nie tak dawno samolocik o górę to muzułmanin -terrorysta?
poczujecie się rozczarowani?-to był katolik

tylko z niego zrobiono ''psychicznego'' a z muzułmanina robi się terrorystę z ''urzędu''

kiedy słuchałem fragmentów wypowiedzi Papieża a zaraz po nich wypowiedział się Gowin zastanowiłem mnie kto tu kogo robi ''wała'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.