Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

gdzie są tylko poranne zmiany ?

15123
#bartez nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 9:53
robie analize i juz pare podań wysłałem. Narazie jednak cisza i nikt sie ze mną nie kontaktuje. Chciałbym dowiedzieć sie gdzie jeszcze moge zgłosić swoją kandydature do pracy.
Moje wymagania to zaczynać prace o 6/7 a kańczyć o 14 godzinie.
Więcej nie mam wymagań. Akurat jestem w takiej sytuacji ze musze pracować tylko w takich godzinach. Moze byc to praca na 1/2 etatu, w biurze, fizyczna , w zakładzie, obojętne jest to ważne żeby była praca. Umowa musi być zlecenie, lub dowolna inna ale jakas musi być. Wynagrodzenie też jest sprawą drugożędną.
Ludzie chodzą do pracy na rózne godziny, nie wierze w to że nie idzie sie dogadać żeby pracować w godzinach porannych.
Ja 29 lat, srednie , chęci do pracy.

To jak znajdzie się ktoś co wskaze mi miejsce pracy dla mnie ?
To jest PILNA SPRAWA!!! jesli sie ktos boi tu pisać to sms 794-320-298
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dino niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 14:27
U Rudego w ceramice w Nowogrodźcu, swoją drogą blisko przystanku. :D Tylko raczej wątpię, że dałby umowę. Chyba, że pokazałbyś charakter i od początku o to zabiegał. Tak, zabiegał, bo to właśnie tak wygląda. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 15:16
Tbai
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15123
#bartez nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 21:28
ok dzięki :) a w samym Bolesławcu ktoś poleci mi coś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 12:22
uwierz mi nie ma szans sama szukalam na 1 zmiany tylko i nici z tego

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15123
#bartez nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 13:49
I ostatecznie znalazłaś prace w systemie 3 zmianowym?? Ja powiem tak: musi się udać... Najważniejsze to nie rezygnować i nie poddawać się szybko. Wczoraj to wystawiłem, odzew jest z poza Bolesławca- ale coś sie dzieje w tym temacie. Jeszcze tylko chwila a na pewno się uda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 17:32
Na ul Modlowej firma Appel przy uszczelkach jest jedna zmiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 17:32
Na ul Modlowej firma Appel przy uszczelkach jest jedna zmiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.