Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Kradzież kota os kwiatowe

~ niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 21:19
Witam, mojej rodzinie na osiedlu kwiatowym skradziono kota. Kot był czarno biały (młoda kotka 3 miesięczna), miała różowy nosek. Jeżeli ktoś znalazł kota bardzo proszę o kontakt, ponieważ jest on częścią naszej rodziny. Kota skradziono w okolicy 2 Armii Wojska Polskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 7:48
Jesteś pewna(y) że skradziono? Może po prostu wpadł pod samochód tak jak mój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gs niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 8:19
Mam dwa mogę jednego podarować :) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 8:35
~ napisał(a): Witam, mojej rodzinie na osiedlu kwiatowym skradziono kota. Kot był czarno biały (młoda kotka 3 miesięczna), miała różowy nosek. Jeżeli ktoś znalazł kota bardzo proszę o kontakt, ponieważ jest on częścią naszej rodziny. Kota skradziono w okolicy 2 Armii Wojska Polskiego.



Chyba każdy kot ma różowy nosek.......
A dlaczego od razu posądzanie KOGOŚ o kradzież ??? Koty chodzą własnymi drogami, moze taką znalazł ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11839
#Donn nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 8:56
~@ napisał(a):
Chyba każdy kot ma różowy nosek.......


Moja czarnobiała kotka ma czarny nosek (plamka schodzi tak na nos).

Co do wybycia kota. Moja, właśnie wspomniana kotka, jak była młoda wybyła na 10 dni i też już myśleliśmy, że nie wróci. Wróciła i od tego czasu trzyma się na odległość "głosu" od domu. Nie przestawaj szukać i nie trać nadziei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 9:02
Mam znajomego który mieszka na Osiedlu Kwiatowym i strasznie nie lubi kotów które chodzą po jego posesji i kupczyją,nawet zakupił żywołapkę i skutecznie je odławia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 9:02
Mój kot też ma czarny nosek, kogoś mi przypomina.....
Żarty, żartami, ale mam nadzieję, że pupil się odnajdzie [img=1470380559_glieoqs.jpg]

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 9:17
Blackjack napisał(a): Mój kot też ma czarny nosek, kogoś mi przypomina.....
Żarty, żartami, ale mam nadzieję, że pupil się odnajdzie [img=1470380559_glieoqs.jpg]

Ten twój kot przypomina Adolfa Hitlera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.