Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

restauracja Oleńka w rynku.

15034
#pawel78 nieaktywny
6 sierpnia 2016r. o 23:15
Dziś stołując się w tej restauracji, doświadczyłem niemiłego zdziwienia, gdy okazało się, że będąc klientem tego lokalu i chcąc skorzystać z toalety, muszę poprosić kelnerkę o żetony....by móc się dostać do toalety...
Żenada. Szczególnie, gdy musiałem to tłumaczyć obcokrajowcom i patrzeć na ich niedowierzanie. I wcale się im nie dziwię. Sam byłem zaskoczony.
Lokal w centrum miasta a rozwiązania jak z toalet na stacjach benzynowych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
7 sierpnia 2016r. o 10:36
Bo jak to może być? Bez kupna czegokolwiek u nich a ty chcesz naciągnąć ich na koszty !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 11:28
Właściciele tej restauracji od lat są w branży. Podejrzewam więc że wiedzą co robią. Jeśli zrobili toaletę na żetony to pewnie musieli tak zrobić.
Może problemem nie jest Oleńka a na przykład stan toalety publicznej, mieszczącej się w ratuszu. Bo gdyby ta była ok to ludzie nie kombinowaliby z toaletami w okolicznych lokalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
7 sierpnia 2016r. o 11:29
W restauracji najwazniejsze jest to, aby podawane potrawy byly swieze i smaczne. W Olence/Starowce jedzenie jest pyszne :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 sierpnia 2016r. o 11:41
Biorąc pod uwagę lokalizację toalety w "Oleńce", to podejrzewam, że korzystały z niej osoby nie będące klientami, pozostawiając po sobie nieporządek i stąd taka decyzja.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 11:51
Swojego czasu w jednej z knajp, można było skorzystać z toalety po okazaniu paragonu z tej restauracji. Świetne rozwiązanie, szczególnie, gdy człowiek chciał umyć ręce przed jedzeniem,a paragon był przenoszony przez kelnera po zjedzonym posiłku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 14:05
I bardzo dobrze, bo tam całe rodziny chodziły, które przyszły posiedzieć przy fontannie. Wszyscy robili syf i później idź tam umyć chociaż ręce :D Jestem jak najbardziej "za". Za granicą na stoliku przy toalecie leży talerzyk, do którego wrzuca się jakieś grosze za skorzystanie z WC. A obcokrajowcom trzeba wytłumaczyć, że tu bydło mieszka i że inaczej czystości się nie utrzyma. Poza tym nie tylko zginęłyby pieniążki z talerzyka, ale i stolik pod nim :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bareja niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 21:07
Zawsze się śmiałem z takich knajp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza