Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Brak gliniady czy na pewno brak pieniędzy ?

12580
wojtii
10 sierpnia 2016r. o 15:55
Kiedy czytam program święta ,,ceramiki '' niestety zauważam ,że coraz mniej atrakcji związanych z ceramiką a coraz więcej ,,innych ''atrakcji . Np przyjazd pana Pudzianowskiego który ,,tanio skóry nie sprzedaje :) '' Niestety politycy nie potrafili stanąć na wysokości zadania . Gliniada przyciągała najwięcej turystów przy przejściu parady ciężko było znaleźć dobre miejsce do oglądania . Wiem ,że wielu malkontentów będzie marudziła ale ilość ludzi uczestnicząca w paradzie mówiła sama za siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
10 sierpnia 2016r. o 16:24
Dlatego ja wyjeżdżam na święto ceramiki. Kiedyś jeszcze gliniada zachęcała aby zostać, a teraz nie ma nic. Ceramikę mamy na co dzień, zespoły jak dla mnie słabe. Atrakcji wartych obejrzenia brak, tłumy w mieście, do knajpy nie wejdziesz bo wiadomo co się będzie działo.
Może jeszcze kiedyś będzie fajnie, ale raczej nie szybko z takim nastawieniem włodarzy i BOKu.
Jedynie co to może wyjdę na pokaz fajerwerków. Dwa lata temu były ok, rok temu słabiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 16:41
Ile p.Nowak chciał za zorganizowanie parady?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12861
#EN57 nieaktywny
10 sierpnia 2016r. o 16:41
A i bardzo dobrze, ciekawe ile by sobie zażyczył za takie coś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 18:29
Wszędzie gdzie parada się pojawi ludzie są zachwyceni tylko u nas jest coś nie halo .Paranoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stach niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 22:49
A ja jestem zachwycony że nareszcie ta szmira zniknęła z naszego miasta !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 8:44
~stach napisał(a): A ja jestem zachwycony że nareszcie ta szmira zniknęła z naszego miasta !

I jeszcze jakby tej elektryki nie było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 9:46
~stach napisał(a): A ja jestem zachwycony że nareszcie ta szmira zniknęła z naszego miasta !

trzeba się pogodzić z faktem, że różni ludzie lubią różne rzeczy :-P :
- część zachwyca się oglądając glinoludy,
- a część zachwyca się oglądając np. nowo nabyty dresik z kreszu ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza