Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Która apteka najtańsza?

~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 13:20
~~piks39 napisał(a): Orientujecie się jak to jest z tą nową ustawą, w ramach której włąscicielem apteki moze byc jedynie farmaceuta? Czy coś takiego weszło czy nie? Bo jakoś ostatnio trochę w tym temacie jest cicho.

Najlepsze ceny mają sieciowe apteki, również w Bolesławcu.

No i warto jest sobie porównać cenę z aptekami internetowymi. Fajną internetową apteką jest na przykład cefarm: https://www.cefarm24.pl/


Link ZAWIRUSOWANY - NIE OTWIERAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Gęsiówka niezalogowany
4 marca 2018r. o 10:13
Ja uwazam ze najtańsza w bolcu jest apteka u neli.Koło straży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
4 marca 2018r. o 12:59
apteka w tesco , ostatnio szukałam leku dla mamy (lek na serce ) pod klonami 52 zł w tesco 19,90ten sam lek , ta sama firma , nawet te same numery dostaw , Pani w aptece powiedziała że we wtorki leki są tańsze ,nawet xarelto tak chętnie przepisywane obecnie przez lekarzy jest tam najtańsze

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11324
#Laczek nieaktywny
19 września 2018r. o 10:11
Nie ma opcji - najtańsza apteka, tylko każda apteka ma różne ceny na swoje lekarstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
19 września 2018r. o 15:17
Nie kupujcie leków .Głosujcie na PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Aralia niezalogowany
19 września 2018r. o 15:39
Najtańsza apteka teraz jest przy skrzyżowaniu ul Zgorzeleckiej Apteka "Plus" Leki przeciwzakrzepowe nawet o 50 zł tańsze niż w innych aptekach , witaminy oraz inne. Nie wierzyłam mojemu tacie ale teraz już sama się przekonalam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Aralia niezalogowany
19 września 2018r. o 15:39
Najtańsza apteka teraz jest przy skrzyżowaniu ul Zgorzeleckiej Apteka "Plus" Leki przeciwzakrzepowe nawet o 50 zł tańsze niż w innych aptekach , witaminy oraz inne. Nie wierzyłam mojemu tacie ale teraz już sama się przekonalam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
19 września 2018r. o 15:58
Tez uważam ze plus na Zgorzeleckiej najtańsza. Z tego co ostatnio kupowałam to maść dermaveel u nelii 50 zł, w plusie 40zl, clotrimazolum u nelii 5zl w plusie 2,60, polprazol max w aptece w tesco 21zl w plusie 14zl i na receptę tez tam mają taniej np lignocainum u nelii 44zl , w plusie 32zl. Teraz tylko w plusie kupuję, chyba że czegoś brakuje a potrzebuje na już to w innych aptekach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza