Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

~Wolność wyboru i miłość niezalogowany
3 października 2016r. o 12:49
~Pankracy napisał(a): Niech każdy rozejrzy się wokół siebie - każdy zna co najmniej jedno dziecko, które lekarzy spisywali "na aborcję". I one żyją. Dlaczego nikt o nich nie robi programów? Dlaczego nikt nie wytyka tysięcy błędów lekarzy orzekających przedwcześnie o ich niechybnej śmierci? Zamiast tego wśród milionów urodzeń wybiera sie jedno, dwoje z wadami genetycznymi, które rzekomo maja uzasadniać "swobodny wybór dla kobiet".

Analityk prawny wypowiada się na temat stanu wyższej konieczności i teorii winy kombinowanej. Na laiku może to robić wrażenie, ale na prawniku - żadnego. Normy prawne art. 26 kk nie mogą być zastosowane w naszym stanie faktycznym - to powinieneś (-nnaś) wiedzieć. Nie mieszaj ludziom w głowach, od tego jest telewizor.

Dożyłem oto czasów, kiedy krzycząc wręcz o ochronie życia poczętego jestem FANATYKIEM, a większość katolickiego społeczeństwa głosząca prawa kobiet do zabijania swoich dzieci zwana jest OŚWIECONYMI I NOWOCZESNYMI EUROPEJCZYKAMI. Płakać się chce...


Wszyscy marzymy o zdrowych dzieciach. Nikt nie planuje chorób. A czasem bywa i tak:
http://www.hospicjum.waw.pl/historie-naszych-podopiecznych-v20/277-hospicjum-perinatalne-godne-zycie-godna-smierc

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 października 2016r. o 18:46
MiaW92 napisał(a): Wypowiadający się tu wielcy chrześcijanie - macie swoją wiarę która dyktuje wam pewne wartości, których przestrzegacie. Niechrześcijanie kierują się swoją moralnością. No i teraz problem, bo chrześcijanie chcą narzucić swoje wartości niechrześcijanom. Nikt przecież was nie będzie zmuszał do aborcji, postąpicie w zgodzie ze swoją moralnością i urodzicie dziecko. Dlaczego na siłę, regulacją prawną chcecie wymusić na niechrześcijanach przestrzeganie waszego prawa?


Bo chrześcijanie stają w obronie każdego życia, nie tylko własnych dzieci. W każdym bądź razie ja jako niewierzący tak to widzę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 października 2016r. o 18:50
skorn napisał(a):
MiaW92 napisał(a):

Bo chrześcijanie stają w obronie każdego życia, nie tylko własnych dzieci. W każdym bądź razie ja jako niewierzący tak to widzę.


nie pitol zaropialku, to co ksieza robia w wojsku?
brednie wypisujesz, katolicy od wiekow zabijaja, prawie wszystkie wojny byly na podlozu religijnym, w nawolywali do wojen ksieza z ambon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 października 2016r. o 18:57
Wojsko służy do obrony.

Poza tym ja mówię o dzieciach, a nie o wojnach religijnych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 października 2016r. o 19:00
skorn napisał(a): Wojsko służy do obrony.

Poza tym ja mówię o dzieciach, a nie o wojnach religijnych.


a przed kim my sie bronimy?
kto na nas napadl?
bo nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 października 2016r. o 19:11
Uważasz, że wojsko jest niepotrzebne czy jak?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 19:14
misiekELF napisał(a):

Art. 26. k.k. § 1. ...

Ustawa jest źle skonstruowana i tylko tyle chciałam pokazać.

W art. 152 projektu zmian do ustawy jest wpisany s.w.k. wyłączający zawinienie przy równości dóbr ( (art. 26. k.k. § 2). Taka jest konstrukcja zapisu w projekcie ustawy. Zmiana ustawy wprowadza uznanie niezbywalnego prawa do życia od chwili poczęcia, w obowiązującej... w fazie prenatalnej w granicach ustalonych w ustawie, stąd s.w.k, tak sądzę.
Wątpię w to, że zmiany wejdą w formie z projektu, ale gdyby, to ważna będzie linia orzecznictwa, która się ukształtuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 października 2016r. o 19:25
skorn napisał(a): Uważasz, że wojsko jest niepotrzebne czy jak?

uwazam, ze ksieza nie maja nic do szukania w wojsku, bo wojsko jest formacja zbrojna z nastawieniem na zabijanie, obojetnie czy sie bronia czy napadaja, zabijac musza aby samym nie zostac zabitym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego