Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Likwidacja gimnazjów

~Maciuś Król niezalogowany
11 października 2016r. o 9:21
Tak, jestem za likwidacją Gimnazjów. Byłem temu przeciwny od początku. Mówiłem, że powrócimy do starego systemu nauczania tyle, że nie sądziłem, że tak długo to potrwa. Młodzież idąca do Gimnazjum często "zbaczała z torów". Cieszę się, że moje dziecko będzie uczyło się tak jak ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Bolecnauty niezalogowany
11 października 2016r. o 9:26
~Bolecnauta napisał(a): (...)
Komu i dlaczego przeszkadzają Gimnazja? Nie znajduję odpowiedzi, poza polityczną, na to pytanie.

Podejrzewam, że nie masz / nie miałeś dziecka w wieku gimnazjalnym. A jeśli masz lub miałeś to może znaczy, że nie jesteś dobrym rodzicem skoro nie potrafiłeś zauważyć tych zmian :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziad niezalogowany
11 października 2016r. o 9:38
Gimnazja i projekt ustaw to gniot bez podstaw , żadne ustawa nie jest przygotowana tak jak ma byc i skończy sie jak podatek handlowy na niczym . najpierw było 500 na każde później na kolejne , zakaz handlu w niedziele a juz jest teraz " ograniczenie " handlu , reforma szkolnictwa myślę że sie nawet nie zacznie , leki dla seniorów .owszem będą ale te co bez łachy są aptece po 3, 50 zł ale faktycznie dopłata , wiek emerytalny odłożony w czasie ....a miało byc tak pięknie " dobra zmiano trwaj a szybciej ten cyrk sie skończy , Antek roztrwonił budżet na swoje fanaberie i zabrakło kasy na helikopter , dowody na wybuchy jakoś mizernie wyglądają , wrak dalej trzyma Putin w garażu ..gdzie jest ta silna dobra zmiana i super rząd .........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 11:33
Oczywiście - mieli wziąć władzę w zrujnowanym zadłużonym kraju ze zbankrutowanym budżetem, rozwaloną armią, zlikwidowanym przemysłem, obcymi marketami i bankami i w miesiąc zamienić w raj na ziemi?!

Miało być pięknie? Kraj rujnuje się i okrada łatwo i szybko!
POpaprańcy rujnowali 8 lat. A co stworzyli? Niespłacalny BILION długu!

Naprawa i odbudowa jest trudna i powolna - zwłaszcza przy tym bilionie długu!
Jeszcze nie ma roku jak były wybory, a przejęcie władzy też musiało trwać!
A ile już dążyli zrobić?!
I nie poddają się - prą do przodu. Tylko co nagle, to po diable!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2016r. o 11:52
~ napisał(a): Naprawa i odbudowa jest trudna i powolna - zwłaszcza przy tym bilionie długu!


Nie splaca sie zadluzenia poprzez zadluzanie jeszcze bardziej i wydawanie pieniedzy na wszystko co wpadnie do glowy, tylko poprzez oszczedzanie i rozsadne inwestowanie.
Odbudowa to nie wydawanie pieniedzy na socjal. Jak Ci brakuje pieniedzy na dokonczenie budowy domu, to nie bierzesz chwilowki zeby wydac ja na zakup bmw. I nie rozpoczynasz w tym samym czasie remontu swojego mieszkania, ani budowy drugiego domu.

Zmoderowano 11.10.2016 godz.11:58 - powód: korekta (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 12:16
A gdzie tu budowa drugiego domu i to BMW?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziwna rzecz niezalogowany
11 października 2016r. o 13:05
Wszyscy narzekali na gimnazja - i rodzice i nauczyciele. Jak PiS postanowił zlikwidować gniota, naraz wszyscy zmienili zdanie!

Kiedy POpaprańcy rozkradali i zadłużali kraj nie dając nic pozytywnego w zamian za tę gigantyczną kasę - nikomu zadłużenie nie przeszkadzało.
PiS zaczął obniżanie podatków od ich zwrotu rodzicom - przy okazji ruszając sprawę niskiego przyrostu naturalnego.
Dziś wszyscy płaczą bo za 500+ dzieci pierwszy raz w życiu pojechały nad morze, a markety musiały podnieść płace marketom.

Tu jest pilnie potrzebny psychiatra :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 16:53
PiS to nie jest moja bajka, ale za likwidację gimnazjów będą mieli u mnie plusa. Jeden z głupszych pomysłów ostatniego dwudziestopięciolecia to gimnazja. Im szybciej się je zlikwiduje, tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.