Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Likwidacja gimnazjów

~ana niezalogowany
11 października 2016r. o 21:57
~ napisał(a): PiS to nie jest moja bajka, ale za likwidację gimnazjów będą mieli u mnie plusa. Jeden z głupszych pomysłów ostatniego dwudziestopięciolecia to gimnazja. Im szybciej się je zlikwiduje, tym lepiej.



a w którym pracujesz???
albo kiedy chodziłeś i do którego?skoro wiesz, że to takie "samo zło" ?!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
7 listopada 2016r. o 20:55
Popieram i jestem za. Nie pamietam już testów po 6 klasie ale napewno były stresujące. Potem gimnazjum i materiał taki sam jak w podstawówce i stres przed egzaminem (dla deb***). Liceum jak na ilość materiału i to że kazdy nauczyciel uważa że jego przedmiot najważniejszych - 3 lata to za mało, część materiału wogole nie jest przerabiana i matura gdzie żeby iść na dobre studia trzeba zdawac 6 przedmiotow porazka bo na studiach jest takie przeladowanie ze poźniej ciezko znaleźć prace zgodnie z wykształceniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2016r. o 23:08
Jedyny sensowny pomysł pisuarów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
7 listopada 2016r. o 23:39
Chwalicie bezmyślnie te gimnazja jakby edukacja człowieka miała się na nich zakończyć. Ale tak na szczęście nie jest i to szkoła średnia, potem studia decydują o wyborze drogi życiowej. Trzy lata to stanowczo za mało by nauczyć młodego człowieka ważnych umiejętności życiowych czy zawodowych, podobnie jak w technikum, gdzie dodatkowy, piąty rok byłby błogosławieństwem ażeby dobrze przygotować młodzież do egzaminów zawodowych. Wprowadzeni gimnazjów było w naszym kraju aktem niesłychanej arogancji i bezmyślności władzy, przejawem całkowitej nieznajomości psychologii rozwojowej. Przykro tylko, że autorzy tego nieodpowiedzialnego eksperymentu (ekipa prof. Handtkego) nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
7 listopada 2016r. o 23:44
~Albatros111 napisał(a): Trzy lata to stanowczo za mało by nauczyć młodego człowieka ważnych umiejętności życiowych czy zawodowych


Miałem na myśli trzyletnie liceum :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tja... niezalogowany
9 listopada 2016r. o 19:31
a co to za ekspert? Czym poparte są Twoje wywody??? Teroria, czy tylko ...."usłyszane-powtarzane"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
9 listopada 2016r. o 22:19
Czy już wiadomo co będzie z budynkiem gimnazjum przy bielskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ben niezalogowany
10 listopada 2016r. o 11:46
~tja... napisał(a): a co to za ekspert? Czym poparte są Twoje wywody??? Teroria, czy tylko ...."usłyszane-powtarzane"?


Do kogo te pytania? Wyrażaj się precyzyjnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.